Як іноді хочеться байдуже ставитися до політики! Просто забути, що вона існує. Забути, як абсолютно прості речі, нецікаві заняття. Як звички, що стали частиною єства, наприклад, звичка дихати чи засинати, коли стемніє. Хочеться. А не виходить.
Ідея відродження Стрітенської церкви у Києві належить отцю Сергію (ТкаЧуку).
1020 років тому тодішній князь Володимир зробив засадничий вибір, який визначив подальший розвиток не лише давньоруської держави, а й усієї східнослов’янської цивілізації.…
Серед міст України Чернігів посідає особливе місце, як один із визначних історичних центрів, де збереглися всесвітньо відомі пам’ятки архітектури. Серед них шість храмів ХІ—ХІІІ ст., які належать до найдавніших у Східній Європі.
Особливості формування та підтримки почуття онтологічної безпеки особистості в контексті сучасної релігійної ситуації Нинішня релігійна ситуація в усіх своїх інституціональних проявах, звичайно, є цілковитою протилежністю тим традиційним формам, які були їй притаманні ще кілька десятків років тому.
Історичні джерела дають можливість науковцям не лише досліджувати перебіг різноманітних подій, а й, хоч і не завжди, відтворювати провідні уявлення мислителів минулих часів про стан і найможливіший шлях подальшого розвитку людства.
(до 420-річчя від дня народження Томаса Гоббса) Відомо, що жити в суспільстві й бути вільним від суспільства неможливо. Суспільство як сукупність людських індивідів, що об’єднуються (за Арістотелем, «людина — за природою [істота] суспільна» [1, с.
Україна з її масштабами та геополітичним становищем не може бути осторонь сучасних процесів глобалізації, які, у свою чергу, породжують глобальні фінансові ризики.
Земля — основний засіб виробництва сільськогосподарської продукції, своєрідна комора корисних копалин, територія розміщення фабрик, заводів тощо. Одне слово, джерело всього, що є основою життя на нашій планеті. Українська земля має великий, але не повністю використаний потенціал.
Те, що відбувається із землею сьогодні, будь-яка порядна людина справедливо може засудити. Злодійське ставлення до землі породило безліч корумпованих схем уникнення податків. А сама вона стала предметом азартної гри на виліт. Тіньовий ринок продажу землі зробив свою чорну справу.…
Як реформується місцеве самоврядування? Нещодавно Верховна Рада прийняла в першому читанні й за основу законопроект (реєстр. № 1313) про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», поданий Президентом.
Майже три тисячі представників має Тернопільська обласна громадська організація Спілка власників землі. До складу її ради з-поміж інших входять депутати, фермери, підприємці, науковці.
Мені щиро заздрять подруги та знайомі, коли дізнаються, що маю змогу купувати натуральне коров’яче молоко безпосередньо в дворі свого будинку, куди його щонеділі привозить жителька Київської області.
25 березня в Українському домі відбувся Х Конгрес ділових, наукових і творчих кіл України. Основна тема форуму — «Євро-2012» — крок до європейського визнання України».
Літопис суверенної держави Історія держави повинна бути об’єктивною. Саме така думка домінувала під час презентації колективного доробку – книжки «Еволюція влади» в редакції газети Верховної Ради «Голос України».…
Це дуже цікаве явище: творчі особистості чи не завжди з’являються несподівано й заявляють про себе яскраво, оригінально та переконливо.
В інтерв’ю журналу чотириразовий чемпіон світу з пауерліфтингу (силового триборства), голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Володимир Іваненко розповів про свою депутатську діяльність, різницю між спортом…
Страшні плоди практично цілковитої відсутності антиалкогольної пропаганди наше суспільство вже починає пожинати. І нема чого заспокоювати себе тим, що наразі Україна не є світовим лідером за споживанням алкоголю на душу населення.
Після публікації в минулому числі «Віча» статті «Двісті хвороб – під прес» до редакції почали надходити листи, лунати дзвінки від читачів із проханням продовжити розповідь про наукову організацію «Інститут технологій оздоровлення (ІТО) «Нове в медицині» і, звісно, про диво-апарат.…
Людмила Коханець – політичний оглядач газети «Голос України» працює у виданні з грудня 1990 року. Автор низки публікацій з "гарячих точок" Придністров'я, Молдови й Румунії, Грузії та Абхазії, Північної Ірландії, Чечні, а тепер й Афганістану.
Від ізоляції противника до ізоляції США? «Я ніколи не забуду про рану, завдану нашій країні.
20 березня 2003 року президент США Джордж Буш оголосив про початок війни з Іраком…
9 квітня парламент Косово на урочистому засіданні схвалив Конституцію, котра набуде чинності 15 червня. «За» проголосували всі 103 депутати, які були присутні на засіданні. За Конституцією, Косово є парламентською республікою з великими повноваженнями президента.
Архів журналу Віче
№10 | |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Прем'єр Словаччини сказав Шмигалю про холодне ставлення до вступу України у НАТО, але не в ЄС
Нідерланди виділять 400 млн євро на розробку безпілотників для України
Фіцо каже, що ніколи не погодиться на членство України в НАТО
Президент Естонії закликав Захід знести стіну обмежень навколо України
Байден відмовляє Ізраїль від ударів по нафтових об’єктах Ірану
"Торгова війна" ЄС і Китаю, Молдову лякають путчем, рішення ЄС про сосиски: новини дня
Литва визнала Корпус вартових ісламської революції терористами і закликала ЄС брати приклад
Оборонний бюджет Польщі на 2025 рік буде рекордним
Фіцо мріє про "нормальні відносини з РФ" після війни в Україні