ВЛАДА

ВЛАДА
В. СЮМАР: «…Або ми вбиваємо видання, або ми даємо йому шанс на життя…»

Отож хвала вам! Бережіть снагу. І чемно попередить вас дозвольте: Якщо мене ви й зігнете в дугу, То ця дуга, напевно, буде вольтова. Ліна КОСТЕНКО («Коректна ода ворогам». бірка віршів).…

ВЛАДА
Семеро нових

Проміжні вибори в Україні визнано одними з найконфліктніших. Найбільші проблеми виникли на 114-му окрузі в Луганській області. Втім, і в інших областях фіксували порушення, пов’язані з маніпуляцією виборчими процедурами та порушенням принципу рівних можливостей для всіх кандидатів.

ВЛАДА
На канікули

Рада до осені пішла на канікули. В останній сесійний день зал був напівпорожній. Кількість журналістів у ложі преси приблизно дорівнювала кількості парламентаріїв на своїх робочих місцях.

ВЛАДА
Усі на боротьбу з корупцією!

Що заважає країні боротися з цим ганебним явищем і як забезпечити невідворотність покарання корупціонерів, з’ясовували учасники парламентських слухань «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні».

ВЛАДА
Літо з візами

Європа не скасовує нам віз. Євросоюз зможе прийняти рішення про безвізовий режим для України не раніше листопада. Хоча очікувалося, що «зелене світло» нам дадуть до середини літа. Однак Німеччина разом з деякими іншими країнами ЄС блокує процес. Причин багато.…

ВЛАДА
Відкритий лист

Голові Верховної Ради України А. В. Парубію трудового колективу редакції журналу Верховної Ради України «Віче»…

ВЛАДА
Будь-яка політика – це думати про майбутнє

У Верховній Раді пропонують створити постійний Комітет майбутнього та сталого розвитку. Його завдання – аналізувати, чи відповідають подані законопроекти довгостроковій стратегії розвитку України.

ВЛАДА
Парламент зайнявся офшорами

Народні депутати України – члени фракції політичної партії «Батьківщина» зареєстрували проект закону «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» (реєстр. № 4380), а також пов’язані з ним зміни до Податкового кодексу (реєстр. № 4381).

ВЛАДА
США – Україна: партнери чи союзники?

Відносини нашої країни зі США, безперечно, мають неабияке значення, особливо в умовах війни з Росією.

ВЛАДА
Кому голландці сказали «ні»: Україні чи Європі?

Схоже, що «ні» Угоді про асоціацію між Україною та Євросоюзом на консультативному референдумі в Нідерландах стало холодним душем для українських політиків. Вони знову заговорили про «зраду», «гібридну війну», «руку Кремля».…

ВЛАДА
Андрій Парубій: «Тяжкий, але дуже відповідальний день», або «Змогли подолати шкідливу українську політичну звичку чубитися до розстрілу»

На тлі глибокої політичної кризи в країні в результаті тривалих переговорів і консультацій сформовано нову коаліцію та новий уряд. 14 квітня Головою парламенту обрано Андрія Парубія. Відповідне рішення підтримали 284 парламентарії.

ВЛАДА
Чого хоче Захід?

Знаковим став візит до Києва наприкінці квітня офіційного представника Держдепу США – заступника Державного секретаря Сполучених Штатів з питань Європи та Євразії Вікторії Нуланд.

ВЛАДА
Чорнобиль. Час діяти!

Замість конкретного плану дій і пропозицій учасники парламентських слухань «30 років після Чорнобиля: уроки та перспективи» побачили не тільки безсилля виконавчої влади щодо хоча б часткового розв’язання проблеми чорнобильців, а й загалом відсутність бажання щось змінювати.

ВЛАДА
Повернути Надію!

Росія має намір продовжувати нещадну війну з Україною. Вирок Надії Савченко – ще одне підтвердження того, що міжнародний тиск і санкції не змінюють планів Кремля щодо повернення нашої країни в зону російського впливу й підпорядкування.

ВЛАДА
Не проспати ІТ-революцію. Цифрова країна реальна, а не віртуальна

Що заважає перетворенню національної економіки на цифрову та як не проспати четверту індустріальну революцію, з’ясовували учасники парламентських слухань «Реформи галузі інформаційно-комунікаційних технологій та розвиток інформаційного простору України».…

ВЛАДА
Децентралізація. Момент сили реформи

Підвищити рівень спроможності самоврядних громад мають стратегія й тактика їх відродження. У Верховній Раді України діє Парламентський офіс місцевого самоврядування. Працює він із понеділка по п’ятницю з 9-ї до 18-ї години.

ВЛАДА
Ми вітаємо процес реформування країни

Спільне комюніке бюро Парламентського комітету асоціації між Україною та Європейським Союзом 2 березня 2016 року в Брюсселі під спільним головуванням Андрея Пленковича з боку Європейського парламенту та Остапа Семерака з боку Верховної Ради України за участю заступників співголів Каї…

ВЛАДА
Дорожня карта внутрішньої реформи та підвищення інституційної спроможності Верховної Ради України

Законодавча спроможність та законотворчий процес у Верховній Раді 1. Необхідно схвалити концепцію законодавчого процесу «від початку до кінця», яка ґрунтуватиметься на значно посиленій координації між ініціаторами законодавства в Кабінеті Міністрів України, адміністрації Президента України та Верховній Раді України. 2.…

ВЛАДА
Час і зусилля

З «Українського тижня» в Європарламенті

ВЛАДА
Реабілітація коштом Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Одним із найголовніших і найпріоритетніших завдань Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності є не лише оплата листка непрацездатності (лікарняного), а й швидке повернення застрахованої особи до роботи після тривалої непрацездатності.

ВЛАДА
Медична реформа без перспектив?

Парламентські слухання «Про реформу охорони здоров’я в Україні» вкотре засвідчили: МОЗ і профільний Комітет Верховної Ради продовжують конфліктувати. Через різне бачення стратегії реформ на законодавчу та й будь­яку іншу співпрацю між ними годі сподіватися.…

ВЛАДА
Закон про місцеві вибори: що робити далі?

– Такого низькоякісного закону я не пам'ятаю за свою 12-річну роботу в Центральній виборчій комісії, – каже заступник голови ЦВК Андрій МАГЕРА. Він переконаний: щоб не допустити подібних проблем, слід негайно змінювати підхід до виборчого законодавства.

←попередня  1 2 3 4 5  наступна→

Архів журналу Віче

Віче №7/2016 №7
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата