Маятник, здається, рушив у протилежний бік. Скільки пам’ятаю Україну, стільки ділять повноваження. «Мало!» – грюкнув дверима прем’єр Леонід Кучма. Це Президенту Леоніду Кравчуку вистачало і повноважень, і статусу. А Кучмі – мало.
Цього дня вшановують загиблих у Другій світовій війні, покладаючи вінки до пам’ятників слави і воїнської доблесті. Фронтовики традиційно збираються на центральних майданах українських міст і сіл, їх вітають представники влади, гримлять по всій країні святкові салюти.
Лише в роки Незалежності вчені отримали змогу виокремити український рахунок Другої світової війни.
Напередодні 23-ї річниці від дня національної трагедії народні депутати провели парламентські слухання «Сучасний стан та актуальні завдання подолання наслідків Чорнобильської катастрофи», головував на них Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр ЛавриновиЧ.…
21 березня нарешті набув чинності Договір про зону, вільну від ядерної зброї, в Центральній Азії. Учасниками угоди, підписаної у Семипалатинську 8 вересня 2006 року, є Казахстан, Киргизія, Таджикистан, Туркменистан і Узбекистан.…
Проект закону «Про внесення змін до Закону України «Про дипломатичну службу» (щодо поширення статусу ветерана війни на працівників окремих дипломатичних установ України за кордоном)», ще наприкінці жовтня минулого року зареєстрував й подав на розгляд Комітету ВР України у закордонних…
Делегація представників консульств 17 держав Євросоюзу в Україні провела виїзне засідання в рамках зустрічі «Viza Schengen» на міжнародному автомобільному пункті прикордонного пропуску «Краковець–Корчова».…
Парламентська асамблея Ради Європи неодноразово закликала органи влади України полегшити доступ до правосуддя шляхом запровадження системи безоплатної правової допомоги згідно зі стандартами Ради Європи та практикою Європейського суду з прав людини.
Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України – 60 років. За ці роки інститут пройшов непростий шлях свого становлення й розвитку. З 1988 року директором Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України є…
Суспільство загалом сприймає право як річ утилітарну. Як певний інструмент, котрий можна використати в конфліктній ситуації. Іноді – як інструмент, котрого (з певних причин) ліпше уникнути. Але право – це також століття наукової традиції.
У травні цього року флагман вітчизняної юридичної науки – Інститут держави і права ім. В. М. Корецького НАН України – відзначає 60-річний ювілей.
Попри певне пожвавлення гендерних досліджень протягом останнього десятиліття, можна констатувати, що «розробленішою» є проблематика, пов’язана з «гендерними намірами» в державній політиці.
Поняття «політичний клас» у його сучасному розумінні порівняно недавно ввійшло до арсеналу політичної науки. Слід віддати належне російським дослідникам: з 2005 року в Росії виходить журнал «Политический класс» концептуальної спрямованості з цікавими й змістовними публікаціями.
Теоретичними знаннями та практичним досвідом готові озброїти слідчих у навчальних закладах МВС Теорія та практика – це дві сторони медалі у вихованні висококваліфікованих юристів-спеціалістів, справжніх майстрів своєї справи.
Питання це зовсім не риторичне. Відповідь на нього постійно змушене шукати суспільство, де втрачено довіру до багатьох і правоохоронних, і владних структур.
У Національному університеті державної податкової служби України створено зразкові умови для навчання та дозвілля У Національному палаці мистецтв «Україна» ніде яблуку впасти.
Науково-дослідний інститут фінансового права діє у складі Національного університету державної податкової служби України, який є одним із небагатьох вищих навчальних закладів, де поєднується вузівська й академічна наука. Заклад виник 2001 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів.
Про міжнародні норми та вітчизняну практику соціальної реабілітації дітей з девіантною та деліквентною поведінкою йшлося на 8-му засіданні Консультативної ради з питань ювенальної юстиції, організованому Інститутом законодавства Верховної Ради спільно з Міністерством освіти і науки та Представництвом Дитячого фонду…
Розорана смуга землi, так звана контрольно-слідча смуга, колючий дрiт – такі усталені символи державного кордону радянської епохи. Союзу вже давно нема, дроти, контрольні смуги та рови залишилися.
Останній (але чи так?) пікет мешканців Малашівців Зборівського району, котрі на початку квітня цього року перекрили дорогу сміттєвозам, закінчився обіцянкою мера Тернополя Романа Заставного: у найближчі тижні міська влада прикине, скільки часу займе рекультивація (іншого варіанту не пропонував) велетенського…
Місцева влада – це влада, максимально наближена до виборця. Напевно, немає такої проблеми, з якою жителі Донецька не зверталися б до міського голови. Це свідчить про відкритість керівника міста й довіру до нього з боку городян.
У нашому районі з ініціативи громадської організації «Актив жінок Уманського району» та за сприяння голів районної ради й райдержадміністрації у вересні традиційно відбувається акція «Зігріймо ближніх добротою».
На думку багатьох фахівців, єдиний шанс для України подолати всю підступність нинішньої фінансово-економічної кризи – сільське господарство, виробництво харчових продуктів і для себе, і для світу, в якому вже відчувається дефіцит продовольства.
Сумнівно веселенькі римовані рядочки «Хто не курить і не п’є, той здоровеньким помре» і сьогодні залишаються своєрідним гаслом адептів так званого неправильного способу життя. Хоча бути здоровими всі вони хочуть без винятку.
Ми часто не підозрюємо, що дива бувають зовсім поруч. І не треба долати довгий шлях, щоб опинитися в країні чудових лікувальних вод – Угорщині.
«Точка зору» – одна з небагатьох політичних програм, які не набридають глядачеві.
Архів журналу Віче
![]() |
№12 |
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Глава Пентагону: США не допустять перемоги Путіна у війні проти України
Посол України розповів, як переконав частину членів ОБСЄ бойкотувати Лаврова
Кулеба: Я почув від союзників чітке "ні" на будь-які згадки про втому від України
ЗМІ: У ЄС зважують кілька варіантів, як подолати вето Угорщини щодо українських питань
Як вибрати правильний тактичний рюкзак для походів та виживання
Лавров прориває блокаду, Фінляндія закрила кордон з РФ, Словаччина зближується з РФ: новини дня
Всё, что Вы Хотели Знать о Хостинге Сайтов: Подробное Руководство
Польща проситиме відновити дозвільну систему для українських перевізників - Моравецький
Глава МЗС Австрії похвалив запрошення Лаврова на зустріч ОБСЄ: "Не треба боятися діалогу"
Уряд Польщі каже про домовленість із перевізниками щодо блокади кордону з Україною