Пн, 27 травня 2013

Ювілейне засідання Координаційної ради

У Львові пройшло 10-те ювілейне засідання Координаційної ради з реклами при Міждержавній раді з питань антимонопольної політики країн-учасниць СНД (МРАП).

Роботою засідання за участю представників конкурентних відомств країн СНД цього разу керував Голова координаційної ради з реклами при Міждержавній раді з питань антимонопольної політики, заступник Голови Федеральної антимонопольної служби Росії Андрій Кашеваров. Його учасники розглянули нові підходи до практики застосування конкурентного законодавства та обговорили перспективні напрями діяльності Координаційної ради з реклами при МРАП.

Директор Департаменту конкурентної політики та міжнародного співробітництва Денис Радов у своїй доповіді зупинився на аналізі ефективності практичної роботи органів Антимонопольного комітету України, зокрема, щодо припинення порушень законодавства у сфері захисту від недобросовісної конкуренції при маркуванні продукції та поширенні інформації, яка вводить в оману, в тому числі в рекламі.

Учасники засідання визнали високу ефективність роботи органів Антимонопольного комітету України в цій сфері.

Автор: Сергій ДУБРОВІН

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата