03 березня

Трамп погрожує припинити "всю торгівлю" з Іспанією

Президент США Дональд Трамп  заявив, що хоче "припинити всю торгівлю з Іспанією" на тлі її незгоди з американською воєнною операцією проти Ірану.

Президент США Дональд Трамп заявив, що хоче "припинити всю торгівлю з Іспанією" на тлі її незгоди з американською воєнною операцією проти Ірану.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на AFP.

Трамп додав, що доручив міністру фінансів Скотту Бессенту припинити "всі відносини" з Іспанією.

"Ми припинимо будь-яку торгівлю з Іспанією. Ми не хочемо мати нічого спільного з Іспанією", - сказав він журналістам, сидячи в Овальному кабінеті під час зустрічі з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцом.

За словами американського президента, "Іспанія поводилася жахливо".

Президент не навів конкретних прикладів того, що зробила Іспанія, щоб змусити адміністрацію розглянути можливість припинення всієї торгівлі з нею.

Однак у понеділок Іспанія відмовила США в доступі до авіабаз на своїй території для "будь-чого, що не передбачено договором і не виходить за межі Статуту ООН".

Міністр закордонних справ Іспанії Хосе Мануель Альбарес заявляв, що не отримував від США жодних запитів на використання авіабаз у Роті та Мороні для ударів по Ірану і не очікує "жодних наслідків" у зв'язку з позицією уряду, який відмовляється надавати доступ до них для воєнних операцій.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання" Сьогодні, 09 березня

Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем Сьогодні, 09 березня

Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля? Сьогодні, 09 березня

Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва Вчора, 08 березня

Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори Вчора, 08 березня

Сибіга відреагував на заяви Угорщини щодо 3 днів на відновлення "Дружби" 07 березня

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України 06 березня