Президент Володимир Зеленський виступить перед Парламентською асамблеєю Ради Європи у середу, 25 червня, а не у четвер, як очікувалося раніше.

Президент Володимир Зеленський виступить перед Парламентською асамблеєю Ради Європи у середу, 25 червня, а не у четвер, як очікувалося раніше.
Про це заявив президент ПАРЄ Теодорос Русопулос, пише "Європейська правда".
У понеділок, 23 червня, Русопулос оголосив, що, за останньою інформацією, Зеленський виступить перед Асамблеєю в середу, 25 червня, ввечері.
"Цього тижня ми будемо раді вітати президента України Володимира Зеленського, який, за останньою інформацією, виступить перед нашою асамблеєю в середу ввечері", - сказав Русопулос.
Він додав, що наприкінці своєї промови Зеленський відповість на запитання членів Асамблеї. Президент ПАРЄ назвав це "знаком демократичної взаємодії та взаємної поваги".
У Страсбурзі "Європейській правді" повідомили, що йдеться про особистий приїзд Зеленського, не про виступ по відеозв'язку.
Зазначимо, раніше очікувалося, що Зеленський прибуде до Франції у четвер, 26 червня.
Як повідомляла "Європейська правда", Зеленський має намір бути особисто присутнім на саміті НАТО у Гаазі 24-25 червня.
Але на тлі все меншої зацікавленості президента США Дональда Трампа у вирішенні війни в Україні деякі українські посадовці, за даними ЗМІ, сумніваються в доцільності візиту президента Зеленського на саміт НАТО.
Зауважимо, що програма цьогорічного саміту НАТО була навмисне скорочена, аби підлаштуватись під президента США Дональда Трампа.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
FT: послу ЄС не дозволили оглянути пошкодження на нафтопроводі "Дружба"
Президентка Єврокомісії обговорила із Зеленським ситуацію з "завислим" кредитом на €90 млрд
Трамп: нові удари були спрямовані на групу лідерів Ірану
Трамп погрожує припинити "всю торгівлю" з Іспанією
ЗМІ: країни ЄС висловлюють скепсис щодо швидкого вступу України
Зеленський: вірю, що Орбан програє вибори і ми нормалізуємо відносини з Угорщиною
МЗС Угорщини викликало посла України через мобілізацію угорців
"Це не нескінченна війна": Гегсет розкрив цілі операції США в Ірані
Макрон готовий до розгортання ядерної зброї в європейських країнах-союзниках
Франція та Німеччина створили координаційну групу з питань ядерної зброї