08 березня

Трамп: гарантії безпеки – це найпростіше, спочатку треба "врегулювати війну"

Президент США Дональд Трамп вважає, що гарантіями безпеки для України треба зайнятись згодом, після того, як він "врегулює війну".

Президент США Дональд Трамп вважає, що гарантіями безпеки для України треба зайнятись згодом, після того, як він "врегулює війну".

Про це Трамп сказав під час спілкування з пресою в Овальному кабінеті в п’ятницю, повідомляє "Європейська правда".

У Трампа запитали про те, чи розглядає він гарантії безпеки для України.

"Перш ніж я навіть думаю про це (про гарантії безпеки), я хочу врегулювати війну, завершити її. Тому що якби мене тут не було, ніхто б не міг її врегулювати. Президент Макрон це говорив, кожен президент, всі це говорили, прем’єр-міністри і президенти. Ми дуже наполегливо працюємо. Це все, про що я думаю зараз. Що стосується питання про безпеку в подальшому – це найпростіша частина. Найскладніша частина – це домогтися врегулювання", - сказав президент США.

Трамп також заявив, що у питанні врегулювання війни йому легше "мати справу" з Росією, ніж з Україною.

Крім того, він пояснив, чому зупинив поставки військової допомоги Україні.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Віткофф зустрінеться із Зеленським і європейськими лідерами в Берліні Вчора, 13 грудня

Чехія поставила Україні 1,8 млн боєприпасів Вчора, 13 грудня

Президент Фінляндії скасував поїздку до США й поїде до Берліна на переговори щодо України Вчора, 13 грудня

Дрони в обмін на МіГи, у Дрісколла забрали Україну, фото прем'єра Грузії з Путіним: новини дня Вчора, 13 грудня

Посол ЄС пояснила рішення Євросоюзу про заборону передачі російських активів Вчора, 13 грудня

ЗМІ: міністра США Дрісколла усунули від переговорів щодо України 12 грудня

FT: у "мирному плані" запропонували вступ України в ЄС до 1 січня 2027 року 12 грудня

У Мерца підтвердили візит Зеленського до Берліна 12 грудня

Bild: Зеленський у понеділок прибуде до Берліна 12 грудня

Посол України в Польщі: Зеленський може зустрітися з Навроцьким цього місяця 12 грудня