Чт, 25 червня 2015

За фактом вибуху боєприпасів під Полтавою відкрито кримінальне провадження

Правоохоронці Полтавщини відкрили кримінальне провадження за статтею 264 Кримінального кодексу України (недбале зберігання боєприпасів) за фактом вибуху позаминулої ночі боєприпасів на під’їзді до Полтави. Про це повідомив речник УМВС України у Полтавській області Юрій Сулаєв.

За його словами, пощастило, що відрізок шляху, де трапилася надзвичайна подія, пролягає між селом Супрунівка і Полтавою й не оточений житловим сектором.

Як повідомлялося, в ніч з вівторка на середу близько першої години до Полтавського райвідділу надійшло повідомлення від оперативного чергового ДСНС, що на 336 км автодороги «Київ–Харків» поблизу Супрунівки горить вантажний автомобіль та чути вибухи снарядів.

На місце події прибула слідчо-оперативна група міліції та з’ясувала, що кілька автомобілів, які належать одній із військових частин Національної гвардії України, перевозили в зону АТО боєприпаси. За попередньою інформацією, в автомобілі «КрАЗ» з причепом здетонував один із боєприпасів, внаслідок чого розпочалася пожежа та здетонували інші боєприпаси.

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Мерц: я попросив Трампа посилити тиск на Путіна Сьогодні, 04 березня

ЗМІ дізнались про дзвінок Трампа і Нетаньягу, який остаточно запустив війну Сьогодні, 04 березня

FT: послу ЄС не дозволили оглянути пошкодження на нафтопроводі "Дружба" Вчора, 03 березня

Президентка Єврокомісії обговорила із Зеленським ситуацію з "завислим" кредитом на €90 млрд Вчора, 03 березня

Трамп: нові удари були спрямовані на групу лідерів Ірану Вчора, 03 березня

Трамп погрожує припинити "всю торгівлю" з Іспанією Вчора, 03 березня

ЗМІ: країни ЄС висловлюють скепсис щодо швидкого вступу України Вчора, 03 березня

Зеленський: вірю, що Орбан програє вибори і ми нормалізуємо відносини з Угорщиною Вчора, 03 березня

МЗС Угорщини викликало посла України через мобілізацію угорців 02 березня

"Це не нескінченна війна": Гегсет розкрив цілі операції США в Ірані 02 березня