Про що всі говорили сьогодні?
Про розірвання співпраці з МВФ, виноробство та заробітчан.
Про українське виноробство. Верховна Рада спростила отримання ліцензій малим винарням, що може призвести до збільшення їхньої кількості.
Про транзит газу. "Газпром" в 2020 році не зможе обійтися без української газотранспортної системи для транзиту в Європу, оскільки до того моменту наземна інфраструктура в ЄС ще не буде готова до прийому газу "Північного потоку-2".
Про бюджетне планування. Верховна Рада відмовилася ввести середньострокове бюджетне планування.
Про розірвання співпраці з МВФ. Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом у 2019 році залежатиме від ініціативи України.
Про заробітчан. Близько 62% українських трудових мігрантів планують працювати в Польщі, 11% з яких розраховують залишитися там назавжди.
Про валютні перекази. Кожен другий переказ, який українці отримують з-за кордону, виплачується через онлайн сервіси і каси Приватбанку.
Про найдешевші країни. В трійку найдешевших країн потрапили Пакістан, Єгипет та Україна.
Хочете дізнатися більше?
Чи розуміється міністр економіки на економіці. Фактчек Степана Кубіва
Який ти міністр економіки, якщо не розумієшся на економіці? VoxCheck проаналізував виступи Степана Кубіва і з'ясував як часто він каже правду.
Молдавський варіант: як влада пропонує розібратися з "євробляхами"
21 березня депутати знову зустрінуться з активістами, які представляють власників авто "на єврономерах": будуть домовлятися про застосування в Україні молдавського досвіду.
Скандал навколо Facebook: хто і навіщо злив дані 50 мільйонів користувачів
В компанії Facebook стався найбільший витік данних в історії. Ці дані допомогли Трампу стати президентом Америки, а британцям вийти з Європейського Союзу. Як це відбулось, хто винен і що буде далі.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?
Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна
Суші з доставкою в Броварах: на що звернути увагу при замовленні
Як вибрати підрядника для буріння свердловин в Києві та області
Дерев’яна лазня під ключ: поєднання традицій, комфорту та сучасних технологій
В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів
Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна
Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ
США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії