Ср, 14 березня 2018

Австрійський бізнес зацікавлений у співпраці з Україною - президент

Австрія наразі є одним з найбільших інвесторів в Україні, а австрійські підприємці дуже зацікавлені в розвитку економічної співпраці.

Австрія наразі є одним з найбільших інвесторів в Україні, а австрійські підприємці дуже зацікавлені в розвитку економічної співпраці.

Про це заявив федеральний президент Республіки Австрія Александр Ван дер Беллен на спільному брифінгу з президентом України Петром Порошенком у Києві 14 березня, передає кореспондент Укрінформу.

"Австрія є одним з найбільших нинішніх інвесторів в Україні. Австрійські інвестори в Україні створили понад 30 тис. робочих місць", - сказав Ван дер Беллен.

Він розповів, що під час підготовки його нинішнього візиту з'ясувалося, що є дуже велика зацікавленість австрійських бізнеменів у розвитку економічної співпраці з Україною. Зокрема, Ван дер Беллен повідомив, що разом з ним приїхало близько 40 підприємців, які представляють 30 австрійских компаній.

На думку Федерального президента, такий інтерес його співвітчизників пов'язаний із тим, що економіка України зростає, економічні показники свідчать, що криза вже минула, а в політичному житті протягом останніх двох років відбулося дуже багато позитивних змін.

Ван дер Беллен зазначив, що Австрія зацікавлена також у культурному та науковому співробітництві з Україною. У цьому контексті він повідомив, що до складу делегації входять і представники освіти, які зацікавлені в обміні з українськими університетами, зокрема в галузі інформатики та інших наук.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації? Сьогодні, 14 січня

Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна Сьогодні, 14 січня

Суші з доставкою в Броварах: на що звернути увагу при замовленні Сьогодні, 14 січня

Як вибрати підрядника для буріння свердловин в Києві та області Сьогодні, 14 січня

Дерев’яна лазня під ключ: поєднання традицій, комфорту та сучасних технологій Сьогодні, 14 січня

В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів Вчора, 13 січня

Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна Вчора, 13 січня

Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ Вчора, 13 січня

США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація Вчора, 13 січня

Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії Вчора, 13 січня