«За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропоновано у члени Виконкому УЄФА, проголосували 33 колективних члени Федерації футболу України.
«За кандидатуру Андрія Павелка, якого запропоновано у члени Виконкому УЄФА, проголосували 33 колективних члени Федерації футболу України – абсолютна більшість. Тому закономірною є і одноголосна підтримка чинного президента ФФУ на нещодавньому Виконкомі Федерації. До того ж, давайте говорити відверто, більш достойної кандидатури зараз в Україні немає.
У президента ФФУ буде майже рік, щоб заручитися підтримкою колег з інших національних асоціацій. Після того, як УЄФА очолив Александер Чеферін, процедура виборів стала більш демократичною, а робота УЄФА більш відкритою. При цьому кандидатам у виконком потрібно продемонструвати реальні справи у розвитку футболу у своїй країні. Вірю, що в УЄФА оцінять системні реформи, які проходять в українському футболі і в 2019 році Андрій Павелко буде обраний у Виконавчий комітет європейського футбольного союзу», – зазначив Олег Собуцький.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?
Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна
Суші з доставкою в Броварах: на що звернути увагу при замовленні
Як вибрати підрядника для буріння свердловин в Києві та області
Дерев’яна лазня під ключ: поєднання традицій, комфорту та сучасних технологій
В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів
Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна
Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ
США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії