Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки і автомобіль міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського.

Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки і автомобіль міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу "Карпати" Петра Димінського.
Про це йдеться в матеріалах суду, передають "Українські новини".
Раніше Димінський звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних в розмірі 2,7 млн гривень.
2 жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, в якому просив накласти арешт на земельні ділянки площею 0,12 і 0,037 га в Київській області і автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску.
3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви.
У зв'язку з цим Димінський подав апеляцію на дане рішення.
Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земельні ділянки та автомобіль, що може ускладнити виплату позики в разі прийняття позитивного для Димінського рішення.
Суд задовольнив скаргу Димінського і заарештував 2 земділянки і автомобіль Насалика.
Рішення оскарженню не підлягає.
Як повідомлялося, 26 липня Печерський райсуд Києва заарештував квартиру і житловий будинок Насалика за клопотанням Димінського.
Пізніше Апеляційний суд Києва скасував арешт даної нерухомості.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?
Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна
Суші з доставкою в Броварах: на що звернути увагу при замовленні
Як вибрати підрядника для буріння свердловин в Києві та області
Дерев’яна лазня під ключ: поєднання традицій, комфорту та сучасних технологій
В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів
Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна
Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ
США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація
Швеція звернулася до Каллас з новими ініціативами для 20-го пакету санкцій проти Росії