НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Категорія належного та її застосування в соціальних науках Богданом Кістяківським

Актуальність освоєння творчої спадщини Богдана Олександровича Кістяківського (1868–1920) у соціологічній думці зумовлена колом осмислених ним проблем, зокрема істинності соціального пізнання, а саме методології соціальних наук, застосування плюралістичного методу в соціології, ролі ціннісного складника в соціальному пізнанні та моральності соціального…

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Дилема лібералізму та комунітаризму

Суспільно-політичні реалії свідчать про необхідність перегляду основних принципів, на яких тримається сучасна політична система суспільства.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Деякі теоретичні аспекти державного управління економікою

Перехідний період до ринкових відносин потребує перегляду деяких теоретичних основ і практичних стереотипів, що дісталися у спадок із часів планово-директивного державного управління соціально-економічним розвитком суспільства.…

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Особливості використання Інтернету у виборчій кампанії

Світова політична практика свідчить, що Інтернет стає дедалі популярнішим інструментом у виборчих кампаніях. Саме Інтернет, точніше персональний сайт, дав змогу одному з основних кандидатів на пост президента США Дж. Керрі встановити рекорд: зібрати більш як 100 млн.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Традиційний та електронний уряд: концептуальні відмінності

Плюралізація суспільних структур, складність взаємин між різними групами населення, високий рівень суспільних потреб і очікувань, значний масштаб невизначеності й ризику, зростання впливу міжнародного чинника на внутрішню політику держави, інформатизація суспільства, падіння довіри населення до центральних органів управління – усе…

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Трансформація політичних інститутів в умовах демократизації

Американський соціолог Д.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Слепой полет над гнездом элиты

Политическая культура, по определению И. Полищука, это совокупность типовых, относительно устойчивых знаний, мнений, убеждений, ценностей и ориентаций [12].

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Розум і влада. Патріархальні риси політичної свідомості

Психоаналітики розрізняють материнську та батьківську владу. Материнська влада ірраціональна, батьківська – раціональна. Матір любить просто так. Любити – її обов’язок і потреба. Батько, якщо й любить, то за щось. Утім, він може й обійтись без цього втомливого почуття.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Тенденції розвитку політичних партій у посткомуністичних країнах

Події, що відбулися в Східній Європі та Радянському Союзі, відкривають перед дослідниками партійних організацій великі можливості для уточнення й перевірки теоретичних положень, виведених на основі західного досвіду.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Конституційні основи розвитку та регулювання соціальних відносин

У багатьох фахових розробках у галузі конституційного права проблематика визначення місця і ролі Конституції як Основного Закону країни зазвичай висвітлюється передусім із точки зору її впливу на розвиток правової та політичної системи суспільства.…

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
Поняття здоров’я в давньоруських джерелах

Проблеми здоров’я, здорового способу життя не є новими. Вони надзвичайно актуальні для сучасної України, проте і в давнину їх не залишали поза увагою. Хотів би дослідити, як ці проблеми відбито у давньоруській літературі.

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Людське життя, свобода та здоров’я як головні цінності політики сьогодення»

27—30 листопада 2007 року за сприяння редакції журналу Верховної Ради України «Віче» відбулася Всеукраїнська теоретична й науково-практична конференція з правознавства, політології та соціології «Людське життя, свобода та здоров’я як головні цінності політики сьогодення»…