Україна перенесла дату проведення першого саміту Кримської платформи з весни на літо цього року.

Україна перенесла дату проведення першого саміту Кримської платформи з весни на літо цього року.
Це в інтерв’ю ТСН. ua підтвердив заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква.
"Я можу вам сказати, що вже чітко визначена дата проведення саміту Кримської платформи - це 23 серпня 2021 року", - сказав Жовква.
[L]
У листопаді міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив про плани провести в Україні у травні 2021 року Кримський саміт.
За інформацією джерел "Європейської правди", дату саміту хотіли прив'язати до 18 травня, коли розпочалася примусова депортація кримських татар радянським режимом.
Жовква наголосив, що ОПУ працює з МЗС щодо підготовки запрошень світовим лідерам, а також у питаннях для підготовки концепції, програми саміту, всіх організаційних моментів.
"Наголошу, що ми не проводимо саміт заради саміту. Нам не потрібно провести зустріч і знову забути про цю тему. Тому після саміту має з’явитися відповідна Декларація, а ще більш важливо - скоординований міжнародний інструментарій для деокупації Криму та захисту прав українців в Криму", - зазначив Жовква.
Архів журналу Віче
|
№8 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський уперше прибув до Сербії
У Вучича анонсували перший візит Зеленського до Сербії
Зеленський звільнив трьох послів, які представляли Україну на Балканах
Как работают откатные ворота
Юридична адреса у Києві що обирають малий бізнес і стартапи у 2026 році
ЗМІ: Трамп вимагав пояснень від Гегсета щодо дефіциту боєприпасів
ЗМІ: Трамп відмовив Зеленському у додаткових перехоплювачах для Patriot
Зеленський доручив урядовцям підготувати "програму прискореного вступу" України у ЄС
Зеленський назвав три пріоритети для України у співпраці з ЄС
У Зеленського заявили про переможне рішення суду у Швеції щодо підсанкційного судна Caffa