Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та прем’єр-міністр Естонії Юрі Ратас підписали міжурядову угоду про технічне та фінансове співробітництво, завдяки якій Естонія зможе надавати більш практичну допомогу Україні.
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та прем’єр-міністр Естонії Юрі Ратас підписали міжурядову угоду про технічне та фінансове співробітництво, завдяки якій Естонія зможе надавати більш практичну допомогу Україні.
Угоду підписали під час відеоконференції 27 листопада, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на "Урядовий портал".
Дія угоди поширюватиметься на всі програми й проєкти технічної та фінансової допомоги, які реалізуються в Україні та фінансуються повністю або частково за рахунок Естонії.
"Угода покликана створити сприятливі рамки для подальшої співпраці та реалізації нових проєктів між Україною та Естонією", - прокоментував підписання Денис Шмигаль.
Прем’єр Естонії наголосив, що після підписання угоди співпраця між Україною та Естонією вийде на новий рівень якості, і Естонія зможе надавати більш практичну допомогу Україні.
Шмигаль та Ратас також обговорили поглиблення співпраці у торгово-економічній сфері та в галузі кібербезпеки.
Європейська правда
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?
Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна
Суші з доставкою в Броварах: на що звернути увагу при замовленні
Як вибрати підрядника для буріння свердловин в Києві та області
Дерев’яна лазня під ключ: поєднання традицій, комфорту та сучасних технологій
В Угорщині офіційно визначили дату парламентських виборів
Посол США попередив Іран, що стриманість Трампа не безмежна
Зеленський заявив про прискорення допомоги від США та Європи після атак РФ
США про удар "Орєшніком" по Україні: незрозуміла ескалація