Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про вихід із Договору про проведення узгодженої монопольної політики" № 995-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон "Про вихід із Договору про проведення узгодженої монопольної політики" № 995-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 5 листопада 2020 року.
Джерело: Офіс президента
Дослівно: "Згідно з документом, Україна виходить із Договору про проведення узгодженої антимонопольної політики, підписаного на засіданні Ради глав урядів держав - учасниць Співдружності Незалежних Держав у Москві 25 січня 2000 року та ратифікованого Верховною Радою України із застереженнями законом від 16 січня 2003 року № 449-ІV.
Договір містить механізми обміну інформацією, тому існує ризик отримання державами-членами СНД відомостей, які можуть бути використані для здійснення торговельно-економічного тиску на Україну".
Деталі: В Офісі президента запевняють, що вихід із Договору захистить національні економічні інтереси України, усуваючи механізм, який зумовлює міждержавний обмін інформацією з економічних питань.
Нагадаємо:
Україна з 2014 року взяла курс на вихід з СНД і тоді ж перестала платити внески.
6 грудня 2018 року Верховна Рада ухвалила проєкт закону про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з Росією з 1 квітня 2019 року.
10 грудня 2018 року його підписав п’ятий президент Петро Порошенко.
Договір про дружбу, співпрацю й партнерство між Україною та РФ було підписано в травні 1997 року, він набув чинності 1 квітня 1999 року строком на 10 років, з автоматичним продовженням на наступні десятирічні періоди за відсутності заперечень сторін.
У липні Зеленський підписав указ про вихід України з угоди про створення Ради керівників підрозділів фінансової розвідки держав - учасниць СНД.
Українська правда
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
У Польщі затримали винуватців побиття підлітків з України
Іспанія видала Німеччині українця, підозрюваного у шпигунстві для РФ
Анонс та Прогноз матчу LA Kings проти Vegas Golden Knights
Аналітика Очікуваних Голів (xG) НХЛ: Перетворення Хокейних Статистичних Даних на Беттінгові Переваги
Автошкола в Оболонському районі: чому локальне навчання може бути зручнішим для новачка
На засіданні Ради Європи схвалили рішення про запуск спецтрибуналу для Путіна
Мудра очікує на запуск Спецтрибуналу щодо агресії РФ вже наступного року
В МЗС призначили відповідального за контакти з білоруською опозицією
Рубіо назвав ЗСУ найсильнішими, відставка уряду Латвії, підозра експрем’єру Литви: новини дня
Британія після останніх атак РФ обіцяє прискорити постачання Україні засобів ППО