Про що говорили сьогодні?

Про держбюджет-2021. Кабінет міністрів затвердив проєкт закону "Про Державний бюджет України на 2021 рік" і направив його на розгляд Верховної Ради.
Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що серед основних пріоритетів проєкту держбюджету-2021 - підвищення мінімальної зарплати (на це передбачено 41,4 млрд грн), якісна освіта (+34 млрд грн), доступна медицина (+27,5 млрд грн), у тому числі 2,6 млрд грн на COVID-вакцинацію.
На засіданні 14 вересня проєкт держбюджету України на 2021 рік не підтримали два міністри: голова МОЗ Максим Степанов та очільник Мінекології Роман Абрамовський.
Про аудит COVID-фонду. Кабінет міністрів зобов’язав Державну аудиторську службу перевірити використання коштів із Фонду боротьби з коронавірусом.
Про рейтинг України. В рейтинговому агентстві S&P не виключають, що рейтинг України можуть понизити, якщо уряд відмовиться від проведення ключових реформ, зокрема незалежності НБУ.
Про запозичення і держбюджет. Проєкт держбюджету-2021 передбачає зростання запозичень для фінансування загального фонду держбюджету на 64,2 млрд грн, або 10,3%, - до 684,7 млрд грн, з них облігації внутрішньої держпозики (ОВДП) складуть 549,1 млрд грн.
Про дефіцит держбюджету. Кабінет міністрів у проєкті державного бюджету на 2021-й рік заклав 270,35 мільярдів граничного обсягу дефіциту.
Ви хочете дізнатися більше?
Президент ДП "Антонов": з Boeing у нас робочі стосунки. З Вашингтоном, а не з московськими офісами
Про співпрацю з Boeing, скандальну угоду навколо "Мотор Січі", добудову другої "Мрії" та мрію президента Володимира Зеленського. В інтерв’ю ЕП директора держкомпанії Олександра Лося.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зеленський: США поки не перенаправляли зброю для України на Близький Схід
Зеленський відповів на звинувачення від Рубіо у брехні: "Я показав меншу частину айсберга"
Фінляндія: замовлена у США зброя має надходити до України
Де шукати ланч-бокси зі спіненого полістиролу за доступними цінами
Яка різниця між дизельними генераторами з мідною та алюмінієвою обмоткою
Рубіо про гарантії безпеки в обмін на вихід ЗСУ з Донбасу: це брехня
Дефіцит зброї для ЗСУ, справа про держзраду Фіцо, підпис Трампа на доларах: новини дня
Поліція Словаччини розслідує справу про державну зраду Фіцо через рішення щодо України
ЗМІ: у Трампа попередили союзників про можливі перебої зі зброєю для України
Джерело: група експертів ЄС досі чекає у Києві допуску до "Дружби"