Народний депутат Анна Скороход (депутатська група "Партія "За майбутнє") відкликала свій проект постанови, який блокує ухвалений у другому читанні та в цілому законопроект №3658 про зниження та реструктуризацію "зеленого" тарифу.
Народний депутат Анна Скороход (депутатська група "Партія "За майбутнє") відкликала свій проект постанови, який блокує ухвалений у другому читанні та в цілому законопроект №3658 про зниження та реструктуризацію "зеленого" тарифу.
Про це повідомив голова профільного комітету Верховної Ради Андрій Герус на прес-конференції в Києві у понеділок, передає Інтерфакс-Україна.
За словами Геруса, він вже завізував законопроект і направив на підпис спікеру ВР.
Нагадуємо:
Нардепка від "За майбутнє" Анна Скороход зареєструвала у ВР постанову про скасування закону про зниження "зеленого" тарифу.
Відповідно до статті Регламенту ВР, без розгляду проєктів постанов про скасування рішень щодо прийняття законів спікер парламенту не може підписати відповідні закони і передати їх на підпис президенту.
21 липня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел, який покликаний знизити та реструктуризувати "зелений" тариф.
Читайте також: "Зелений тариф" урізали. Що саме змінила Рада і кого це стосується
Архів журналу Віче
|
№6 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Президент Румунії вимагає від РФ обстрілювати Україну без загрози для його співгромадян
Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною
Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА"
Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула
Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований
Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро
Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном
Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО
Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона
Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів