У 2019 році Сполучені Штати Америки та країни Європейського Союзу надали міжнародну технічну допомогу для Державної прикордонної служби України сумою близько 357,8 мільйонів гривень.
У 2019 році Сполучені Штати Америки та країни Європейського Союзу надали міжнародну технічну допомогу для Державної прикордонної служби України сумою близько 357,8 мільйонів гривень.
Цю інформацію надали в Адміністрації Державної прикордонної служби України на запит проекту "Марлін".
Від США Держприкордонслужба отримала міжнародну технічну допомогу сумою близько 193,8 млн грн, від Європейського Союзу - 60,3 млн грн.
Крім того, за спільними з Європейським Союзом проєктами було отримано гранти сумою близько 103,7 млн грн.
У листі Адміністрації Держприкордонслужби не вказано, які саме товари та послуги було надано в рамках міжнародної технічної допомоги.
Нагадуємо:
Впродовж 2019 року Сполучені Штати Америки та країни Європейського Союзу надали військову техніку для Збройних Сил України сумою близько 143 мільйонів доларів.
Уряд Франції виділив державному концерну "Укроборонпром" технічну допомогу на суму близько 900 тисяч євро, які підуть на реалізацію форензик аудиту та підвищення стандартів управління.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Віткофф: ми в основному завершили роботу над гарантіями безпеки, питання землі лишаються
У Макрона оприлюднили текст декларації щодо гарантій безпеки для миру в Україні
Стало відомо, лідери яких держав візьмуть участь у засіданні "коаліції рішучих" у Парижі
Кошта після "коаліції рішучих": ЄС візьме зобов’язання щодо гарантій безпеки для України
Віткофф анонсував продовження переговорів із українською делегацією 7 січня
Саміт "коаліції рішучих" у Парижі почнеться з обіду Зеленського, Макрона та американців
"Ми – наддержава, і будемо так поводитись": у Білому домі окреслили підхід США за Трампа
Глава МЗС Чехії поговорив з послом України, який критикував чеського спікера
Бабіш: посол України порушив дипломатичні звичаї, критикуючи нашого спікера
Зеленський зустрівся з Кулебою: "Радий, що Дмитро - в команді України"