Нд, 23 лютого 2020

Коронавірус в Італії: влада закрила на карантин 10 муніципалітетів

Відповідно до плану, десять невеликих міст в північних регіонах Ломбардія і Венето були ізольовані.

Уряд Італії оголосив надзвичайні заходи для боротьби з поширенням найбільшого спалаху нового коронавірусу в Європі.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Ansa.

Прем'єр-міністр Джузеппе Конте оголосив план на випадок надзвичайної ситуації пізно в суботу після того, як кількість хворих зросла до 76, а двоє італійських громадян померли від вірусу.

[L]

Відповідно до плану, десять муніципалітетів у північних регіонах Ломбардія і Венето були ізольовані. Влада попросила близько 50 000 жителів залишатися вдома.

У так звану "червону зону" потрапили муніципалітети Во'Еуганео і Кодоньо, Кастильоне-д'Адда, Казальпустерленго, Фомбіо, Малео, Сомалья, Бертоніко, Терранова-деі-Пассеріні, Кастельгерундо і Сан-Фіорано.

За словами Конте, тепер буде заборонено в'їжджати або виїжджати з районів спалаху, якщо тільки не було надано спеціальний дозвіл.

Всі шкільні та спортивні заходи в цих районах призупинено, включаючи кілька футбольних матчів Серії А, які повинні відбутися в неділю.

Закрито школи, магазини і музеї, державні установи працюють в обмеженому режимі.

Поліція і, при необхідності, збройні сили будуть уповноважені забезпечувати дотримання цих правил. Недотримання заходів може каратися відповідно до статті Кримінального кодексу, яка передбачає штраф і арешт на строк до 3 місяців.

Італійська влада побоюється, що вірус може вийти за межі певних регіонів, що утруднить його локалізацію.

"Заразність цього вірусу дуже сильна і досить небезпечна", - сказав начальник Управління охорони здоров'я Ломбардії Джуліо Галлера.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №4/2016 №4
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга: час знімати не лише Ормузьку, але й Орбанську блокаду Вчора, 18 квітня

Словаччина наступного тижня подасть позов проти ЄС через заборону на імпорт газу з РФ Вчора, 18 квітня

"Тримайтеся подалі": Трамп відкинув допомогу країн НАТО щодо Ормузької протоки Вчора, 18 квітня

Словаччина обіцяє блокувати 20-й пакет санкцій, але не 90 млрд євро для України 16 квітня

Британія перерахувала Україні майже $1 млрд за рахунок знерухомлених активів РФ 16 квітня

Посол повідомив про перші контакти Сибіги з майбутньою главою МЗС Угорщини 16 квітня

У РФ пригрозили країнам Європи, де виробляють БпЛА разом з Україною, та опублікували адреси 16 квітня

Генсек Ради Європи натякнув на рішення по відповідальності РФ 14-15 травня 16 квітня

Делегація Єврокомісії обговорить з Мадяром 90 млрд євро для України в Будапешті 17 квітня 16 квітня

Сибіга закликав світ діяти після чергової загибелі цивільних від ударів РФ 16 квітня