Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи проти осіб і компаній, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України ще на півроку до 15 березня 2020 року.
Рада ЄС продовжила обмежувальні заходи проти осіб і компаній за дії, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на пів року до 15 березня 2020 року.
Як повідомляє "Європейська правда", відповідна заява розміщена на сайті Ради ЄС.
Заходи передбачають заморожування активів та обмеження на в'їзд. Зараз вони поширюються на 170 фізичних осіб та 44 юридичні особи.
Рішення було прийнято Радою у письмовій формі. Правові акти будуть опубліковані в Офіційному журналі ЄС 13 вересня 2019 року.
Інші заходи ЄС, реалізовані у відповідь на кризу в Україні, включають:
Економічні санкції, спрямовані на конкретні сектори російської економіки, діють до 31 січня 2020 року.
Обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму та Севастополя, обмежені територією Криму та Севастополя, діють до 23 червня 2020 року.
Санкції були вперше запроваджені у 2014 році у вигляді заборони на в'їзд і заморожування активів.
Під час останнього продовження рішення про санкції ЄС включив до цього переліку 8 росіян, причетних до інциденту 25 листопада минулого року в районі Керченської протоки, в результаті якого були захоплені українські кораблі та моряки.
Архів журналу Віче
|
№2 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Рада ЄС 11 лютого в Брюсселі обговорить військову допомогу Україні за участі Федорова
ЄС у рамках гарантій безпеки хоче облаштувати два військові тренувальні центри в Україні
Європарламент проголосує щодо 90 млрд євро для України 11 лютого
ЗМІ: НАТО найближчими днями готується запустити військову місію в Арктиці
Сійярто відкрито підтримав нелегальне переправлення українців через кордон
Прем'єр Франції виключив намір балотуватись в президенти
Сибіга закликає прискорити мирні переговори у війні РФ проти України
Президент Словаччини вважає помилкою передачу Україні МіГ-29
Федоров вперше візьме участь у засіданні Ради Україна-НАТО і "Рамштайні"
Сибіга: терор Росії ставить всю Європу під загрозу ядерної аварії