Президент США Дональд Трамп вирішив не здійснювати візит до Данії на початку вересня через небажання країни обговорювати продаж Гренландії.

Президент США Дональд Трамп вирішив не здійснювати візит до Данії на початку вересня через небажання країни обговорювати продаж Гренландії.
Про це повідомляє "Європейська правда".
"Данія - дуже особлива країна з неймовірними людьми, але, ґрунтуючись на коментарях прем'єр-міністра Метте Фредеріксен, що вона не зацікавлена в обговоренні покупки Гренландії, я відкладу нашу зустріч, заплановану через два тижні, на інший час", - написав Трамп у своєму Twitter у вівторок.
Denmark is a very special country with incredible people, but based on Prime Minister Mette Frederiksen’s comments, that she would have no interest in discussing the purchase of Greenland, I will be postponing our meeting scheduled in two weeks for another time....
- Donald J. Trump (@realDonaldTrump) August 20, 2019
"Прем'єр-міністр зуміла заощадити чимало коштів і зусиль як для Сполучених Штатів, так і для Данії, проявивши таку прямолінійність. Я дякую їй за це і з нетерпінням чекаю зустрічі з нею коли-небудь у майбутньому", - додав він.
Раніше ЗМІ повідомили, що президент США Дональд Трамп задумався над ідеєю купівлі острова Гренландія, який належить Данії.
Союзник з оточення президента США підтвердив, що Дональд Трамп озвучував ідею придбати Гренландію, проте запевнив, що глава США не ставився до цього серйозно.
[L]
Данські політики з різних флангів політичного спектру вважають, що президент США Дональд Трамп повинен забути про цю ідею.
Прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен заявила, що ідея продажу Гренландії Сполученим Штатам є абсурдною.
Міністерство закордонних справ Гренландії, яка є автономною територією у складі Данії, заявило, що острів не продається.
Архів журналу Віче
|
№5 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Шеф Пентагону: зараз будь-яка угода з Іраном буде вигідною
Київ відреагував на гнів Польщі через перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА"
Румунія закриває консульство РФ у Констанці і висилає консула
Сікорський про перейменування підрозділу ССО на честь "Героїв УПА": я розчарований
Зеленський підписав ухвалену ВР кредитну угоду про позику ЄС на 90 млрд євро
Президент Румунії поговорив із Зеленським про інцидент з російським дроном
Президент Румунії: дрон, що влучив у багатоповерхівку, підбила українська ППО
Румунія викликала посла РФ, президент скликав Раду нацбезпеки через влучання дрона
Сибіга: Україна готова співпрацювати з Румунією для посилення захисту від дронів
Навроцький хоче забрати орден у Зеленського через присвоєння підрозділу ССО імені Героїв УПА