Ср, 22 травня 2019

Голова АП про Гройсмана: Нехай іде, ніхто плакати не буде

Голова Адміністрації президента Андрій Богдан вважає, що відставка прем'єр-міністра Володимира Гройсмана проблеми для життя держави не спричинить.

Голова Адміністрації президента Андрій Богдан вважає, що відставка прем'єр-міністра Володимира Гройсмана проблеми для життя держави не спричинить.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна" у вівторок, коментуючи рішення Гройсмана і його заклик до Зеленському внести кандидатуру нового прем'єра, повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Напевно, він (Гройсман - ред. ) живе все ж у парадигмі старої Конституції, коли президент щось подає", - сказав Богдан.

"Ми розуміємо, що є таке бажання від "старих" посадовців, - які ментально старі, а не за віком, - максимально скинути можливі проблеми на президента Зеленського, причому в перші ж дні", - заявив він.

"Але хочу засмутити пана прем'єр-міністра: ніхто плакати не буде, якщо він внесе таке подання, і кінець історії України не трапиться", - додав Богдан.

Новий голова АП нагадав, що в Україні, як і в багатьох інших країнах, існує принцип неперервності влади.

"Тому не проблема, нехай іде, буде виконувати обов'язки перший віце-прем'єр, будуть в. о. міністрів на своїх місцях. В історії України це було багато разів", - заявив Богдан.

"Ніякого колапсу не станеться. І можливо, це буде одне з найбільш правильних рішень прем'єр-міністра, якщо він зробить таке публічне самознищення", - додав він.

Нагадаємо:

20 травня Володимир Зеленський вступив на посаду президента України, склавши у Верховній Раді присягу народу.

Того ж дня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив про рішення подати у відставку, а також закликав Зеленського внести кандидатуру нового прем’єра та міністрів.

www.epravda.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №11/2016 №11
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Прокуратура Грузії порушила справу проти опозиційного експрем’єра Сьогодні, 12 листопада

Німеччина виділяє додаткові 40 млн євро зимової допомоги для України Сьогодні, 12 листопада

Британський міністр відкинув чутки в ЗМІ про намір "замінити" Стармера Сьогодні, 12 листопада

Данія оголосила новий пакет військової допомоги Україні на понад $210 млн Сьогодні, 12 листопада

ЗМІ: Британія не хоче платити ЄС 6,75 млрд євро за приєднання до ключового оборонного фонду Вчора, 11 листопада

Рада ЄС 13 листопада за сніданком обговорить "репараційні позики" та фінансування України Вчора, 11 листопада

Оформлення на ПП "Дяківці" на кордоні з Румунією призупинено через удари РФ по енергетиці Вчора, 11 листопада

ЗМІ: у Німеччині вважають, що підривачі "Північних потоків" діяли під проводом Залужного 10 листопада

Зеленський: Україна хоче замовити 27 систем ППО Patriot у США 10 листопада

Прем’єр Іспанії категорично проти запропонованого Трампом обсягу витрат на оборону 09 листопада