Україна звернулася до Ради безпеки ООН у зв’язку з указом Путіна про спрощену видачу російських паспортів для жителів ОРДЛО.

Україна звернулася до Ради Безпеки ООН у зв’язку з указом президента РФ Владіміра Путіна про спрощену видачу російських паспортів жителям ОРДЛО.
Про це повідомив постійний представник України при організації Володимир Єльченко.
"За дорученням Петра Порошенка вже звернулися до Ради Безпеки ООН. Цей зухвалий крок суперечить схваленим Радою Безпеки Мінським домовленостям! " - повідомив у Twitter Єльченко.
[L]
24 квітня президент РФ Владімір Путін підписав указ про спрощений порядок отримання російського громадянства для мешканців окупованих районів Донецької та Луганської областей.
17 квітня повідомлялося, що Кремль після президентських виборів в Україні планує роздавати російські паспорти в ОРДЛО.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Підбір фарби для авто: чому код кольору не гарантує збіг і як перевіряти відтінок
Бажаєте покращити сервіс у своєму кафе чи готелі, забезпечуючи клієнтам миттєвий доступ до свіжих напоїв?
Уряд Чехії карає Україну, "ультиматум" США по Донбасу, Сибіга наїхав на Орбана: новини дня
Глава МЗС Чехії відкинув звинувачення в шантажі президента
Глава МЗС Чехії хоче завадити президенту очолити делегацію країни на саміті НАТО
Глава МЗС: 20-пунктний мирний план Україна підпише зі США, підпису ЄС не буде
Україна домовилась з Польщею про збільшення потужностей для імпорту газу
Відмова Чехії передати Україні літаки була помстою президенту – лист голови МЗС
Посла України викликали в МЗС Угорщини через "безсоромне втручання" у вибори
Україна планує притягнути Лукашенка до відповідальності та ініціює санкції – Сибіга