передплата Українською | In English

№3, лютий 2008

«Віче» – ваша трибуна

Поділитися:

Голова Верховної Ради України Арсеній Яценюк затвердив «Основні заходи щодо вдосконалення взаємозв’язків Верховної Ради України шостого скликання з Верховною Радою Автономної Республіки Крим, місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування, їх асоціаціями».

 Документом, зокрема, передбачено організовувати робочі зустрічі та виїзні засідання комітетів парламенту з представниками органів місцевого самоврядування, налагодити прийом громадян народними депутатами України, їхні звіти перед виборцями в регіонах; заплановано також проводити «круглі столи» з актуальних питань законодавчого забезпечення місцевого самоврядування із залученням експертів, фахівців, громадськості; організовувати громадські слухання законопроектів на місцях, проводити відповідні дослідження та моніторинг з ефективності чинного законодавства, прогнозувати наслідки його застосування.

Висвітлення практичної роботи органів місцевого самоврядування та їхніх асоціацій, громадські обговорення законопроектів, що передбачають врегулювання правовідносин у сфері місцевого самоврядування та регіонального розвитку, рекомендовано місцевим електронним та друкованим ЗМІ, а також парламентським виданням. До речі, саме цій тематиці теоретичний і громадсько-політичний журнал Верховної Ради України «Віче» приділяє велику увагу у кожному номері видання. Не є винятком і нинішній.

А читачів і власне самих представників місцевого самоврядування усіх рівнів запрошуємо до співпраці. «Віче» – ваша трибуна.

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад