№20, жовтень 2006
Вітчизняне житлово-комунальне господарство переживає нині складний етап. Бо, як каже народна мудрість, куди не кинь, всюди – клин.
Звичайно, держава береться вирішувати цілий комплекс житлово-комунальних проблем. Проте, аби поліпшити ситуацію, чимало зробити мають і кожна громада, і кожен громадянин.
Саме з метою допомоги органам місцевого самоврядування у вирішенні питань розвитку житлово-комунального господарства журнал Верховної Ради «Віче» відкриває на своїх шпальтах спеціальну рубрику «Дім, в якому живемо».
Планується висвітлення таких питань:
– аналіз розрахунків тарифів з надання житлово-комунальних послуг і економічний аналіз діяльності підприємств ЖКГ;
– підготовка програм реформування житлово-комунального господарства міст;
– юридичні консультації з діяльності житлово-комунального господарства;
– консультації з питань експлуатації житлового фонду;
– проведення обстежень систем тепло- та водозабезпечення й каналізації для підготовки муніципальних, локальних, регіональних програм енергозбереження та енергоефективності;
– розробка енергозаощаджувальних заходів та проектів у сфері комунальної інфраструктури та енергетики.
Архів журналу Віче
|
№7 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Біля берегів Румунії зазнало пошкоджень судно з вугіллям зі США до України
Аварійна служба каналізації: куди звернутися
Ірландія виділяє пакет допомоги Україні на 125 млн євро
ЄС остаточно ухвалив нові санкції проти РФ: що увійшло в пакет
Зеленський підтвердив, що запропонував Свириденко посаду посла США
Рубіо каже, що обговорив з Лавровим потребу закінчити війну
Прем’єр головуючої у Раді ЄС Ірландії у четвер – з візитом у Києві
Зеленський провів телефонну розмову з перемовниками Трампа
ЗМІ: Зеленський планує візит до США для участі у похороні Грема та зустрічі з Трампом
Угорщина блокує кластери, новий уряд Молдови, поліція в будинку Гітлера: новини дня