передплата Українською | In English

№10, травень 2006

Колообіг демократії  в КиєвіКолообіг демократії в Києві

Поділитися:

Новий Київський голова – неординарна особистість. Усі політичні небожителі, за національною традицією, прибідняються, а він відверто декларує свої статки. У перевагом православному Києві не приховує симпатії до протестантської конфесії, все ж запевняючи в приналежності до православ'я. Перший у христовому поході проти корупції – звинувачується опонентами в "підкупі виборців".

Ще не встигла висохнути "мокра печатка" на протоколі Київської ТВК, а сформована в Київраді коаліція "Справедливий Київ", ядром якої стали висуванці БЮТ, повідомила про початок курсу на дострокові вибори мера. Проте в новоспеченій коаліції, мабуть, передчасно сказали "гоп". На захист київського голови виступив керівник Секретаріату Президента Олег Рибачук: "Із нервового стану імпічменту, криз, треба виходити". Слова були підтверджені ділом: президентським указом Леоніда Черновецького призначено головою Київської міської державної адміністрації. Так усунено ймовірне двовладдя у столиці. Адже Олександр Омельченко, хоч і втратив посаду мера, залишався головою міськдержадміністрації.

Чи то далася взнаки вітчизняна здатність зберігати коаліційність, чи схильність до сервілізму, чи то в стінах ратуші збагнули історичний сенс слів Олега Рибачука, але в реєстрі "Справедливого Києва" почали віднаходитися "мертві душі". Проявилися суперечності між БЮТ і соціалістами, Віталієм Кличком і депутатами від "Пори". В умовах такого конфузу прес-служба голови повідомила: "Понад 70 депутатів новообраної Київради висловили свою підтримку Леоніду Черновецькому".

Неординарна людина, неординарне начало... Далі буде.

Нагадаємо: на виборах Київського міського голови за Леоніда Черновецького проголосували 457 тис. 887 киян. За Віталія Кличка, який посів друге місце, – 341 тис. 249 виборців. Колишній голова Олександр Омельченко набрав 305 тис. 363 голоси. Не підтримали жодного кандидата 73 тис. 937 виборців, що взяли участь у голосуванні.

Автор: Валентин БУШАНСЬКИЙ

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад

Останні новини

МЗС: Україна зробить все можливе для розслідування смерті Шишова Вчора, 03 серпня

Зеленський підписав два ключові для судової реформи закони Вчора, 03 серпня

Міністри ЄС закликали Київ розслідувати смерть білоруса Шишова Вчора, 03 серпня

Орбан звинуватив Єврокомісію в "тиску" і "втручанні" після звіту щодо верховенства права Вчора, 03 серпня

Німеччина не закриє "Північний потік-2", навіть якщо РФ скористається ним як зброєю – медіа 02 серпня

Новини 2 серпня: нова найбагатша людина, звільнення у "Нафтогазі" 02 серпня

Кулеба закликав Захід визначити чітку дорожню карту вступу України до НАТО та ЄС 02 серпня

Київ запустить електронну форму для замовлення спецперепусток у транспорт 02 серпня

Анонс: 3 серпня відбудеться експертна дискусія на тему "Реформа корпоративного управління 2.0: криза чи нова сторінка" 02 серпня

Шмигаль: на сьогодні є вже понад 25 інвесторів, які хочуть скористатися законом про "інвест-нянь" 31 липня