передплата Українською | In English

№10, травень 2006

Не кочегари і не теслі ми

Поділитися:

У новообраній Вінницькій облраді серед ста депутатів – жодного робітника чи селянина. Зате у чиновників аж 87 місць

Переконлива перемога на виборах до облради представників БЮТ (у них 44 депутатські місця, 29,63% голосів виборців) стала дещо несподіваною для Соцпартії. Адже на всіх попередніх виборах кандидати від соціалістів постійно знаходили істотну підтримку в області. Цього разу виборці змінили партійні уподобання. Тільки 9,99% голосів віддали вони за тих, хто був у списку від Соцпартії. А це означає, що в обласному "парламенті" соціалісти матимуть лише 15 депутатських місць. Далебі, на кращий результат сподівалися і представники "Нашої України". Їхній список очолював сам голова облдержадміністрації Олександр Домбровський. У "нашоукраїнців" 23 мандати в облраді (15,33%). По 7 місць вибороли регіонали (5,14%) і Народний блок Литвина (4,63%). 4 депутатські мандати дісталися комуністам (3,09%).

В обласній раді представлено найактивніші соціальні групи: 67 депутатів – генеральні директори, директори чи керівники підприємств та інші посадовці; 12 – заступники керівників різного рангу; 8 – народні депутати України (5 – попереднього скликання, 3 – нинішнього). У депутатській сотні 9 жінок.

За фахом в облраді найбільше інженерів – 26, агрономів – 15, економістів і вчителів – по 14, юристів – 12, лікарів – 6, викладачів вузів – 3, режисерів – 2, стільки ж – політологів. По одному представнику – від журналістів, бухгалтерів, медсестер, військових і студентів.

Не матимуть своїх голосів в облраді сім районів і два міста обласного значення. Їхнім представникам не поталанило потрапити до депутатського корпусу Вінниччини. Зате 57 депутатів мешкають в обласному центрі.

Автор: Віктор СКРИПНИК

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад