передплата Українською | In English

№10, травень 2006

Якщо не я, то хто?Якщо не я, то хто?

Поділитися:

Ці слова давно стали життєвим гаслом Анатолія НЕГРИ. 8 квітня міський голова Голої Пристані відзначив своє 60-річчя.

Від старого до малого не знайдеш у Голій Пристані таких, хто не знав би Анатолія Петровича. Найперша риса, яку відзначають голопристанці, – це доступність їхнього мера. Його можна побачити рано-вранці просто на якійсь вулиці – має звичку обходити свої "володіння", щоб особисто переконатися, що робиться в місті, а не почути про це від своїх заступників. Він рідко користується послугами водія – частіше сам за кермом службового авто: так швидше! Негра – це суцільний згусток енергії й руху. Творчого, невпинного руху вперед. Хоч коли його стрінь, він завжди поспішає – втілювати в життя якийсь новий проект. Ось і тоді, коли всі переймалися виборчими перегонами, Негра "робив обличчя" міста – розпочали зводити на набережній Дніпра вишукану альтанку. "До 9 травня відкриємо обнову!" – запевнив.

Тих обнов уже чимало – придніпровське місто змінилося, мов казкова Попелюшка. А на фестиваль "Купальські зорі" сюди вже четвертий рік поспіль зберуться фольклорні колективи з усієї України.

Звичайно, проблем багато, але люди відчувають: не покладаючи рук працює міська влада. Тож не дивно, що городяни майже 60 відсотків голосів віддали за Анатолія Негру, довіривши йому владу вже на третій термін.

– Ніколи мені старіти, – посміхається голова, – треба продовжувати розпочаті справи, щоб виправдати високу довіру людей.

Автор: Алла БРУСИЛОВА

Коментарі

Заповніть поля відмічені червоним!

Додати коментар

Увійдіть в систему, використовуючи аккаунт соціальної мережі:
Коментар:

Поля відмічені *(зірочкою) обов'язкові для заповнення.

Плакат - брат барикад