Львівська міська влада спільно з провідними ІТ-компаніями реалізує новий проект «Електронне урядування – відкрита влада мешканцям Львова».
Електронне урядування – це насамперед залучення нових технологій у роботу мерії. Мешканці міста матимуть можливість доступу до посадовців через Інтернет.
– Ось один приклад реалізації електронного урядування, – пояснила кореспонденту «Віча» працівник прес-служби Марта Іванишин. – Коли мешканець подав документи в міську раду, він отримує відповідний «номерок» і пізніше за цим номером через сайт міської ради зможе перевірити, хто розглядає його звернення й коли має надійти відповідь. Також мерія планує запровадити он-лайн-консультування мешканців та подання звернення он-лайн.
Проект має кілька ключових точок: створення внутрішнього порталу Львівської міської ради, запровадження електронного документообігу, що забезпечить ефективність роботи посадовців та швидке опрацювання документів, створення якісного центру обслуговування за європейськими стандартами.
Автор: Лариса МАРЧУК
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Зустріч Зеленського і Трампа у Давосі закінчилась
Трамп прокоментував зустріч із Зеленським у Давосі
Зеленський: 40 військових для захисту Гренландії – це сигнал Путіну
Норвегія передала Україні значну кількість ракет до систем ППО NASAMS
В ОПУ підтвердили, що Зеленський вирушив у Давос
Зеленський прибув до Швейцарії на форум у Давосі і зустріч з Трампом
Приватний будинок для літніх людей у Києві
Кодування алкоголізму
Чи існують ефективні засоби для лікування запалення сечового міхура, які можна придбати онлайн?
Келлог: якщо Україна переживе цю зиму - перевага буде на її боці