19 січня

"Українцям потрібне тепло": Сибіга закликав небайдужих у всьому світі наслідувати приклад Польщі

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга закликав небайдужих у всьому світі організувати благодійні збори на підтримку українців в умовах суворої зими й розбитої енергосистеми так, як це зробили у Польщі.

Міністр закордонних справ Андрій Сибіга закликав небайдужих у всьому світі організувати благодійні збори на підтримку українців в умовах суворої зими й розбитої енергосистеми так, як це зробили у Польщі.

Як повідомляє "Європейська правда", заяву він опублікував у своєму X.

Сибіга звернувся до української діаспори, "партнерів, друзів та благодійників у всьому світі" із закликом збирати допомогу для України, яка б допомогла пройти зиму на тлі екстремальних морозів та все складнішої ситуації в енергосистемі, розбитій російськими ударами.

"Сьогодні доручив усім нашим дипмісіям за кордоном ініціювати термінові збори коштів на зразок того, який нещодавно організували наші польські друзі", - зазначив Сибіга, нагадавши, що у межах польського збору для Києва задонатили майже 1 млрд доларів США.

"Закликаю усіх небайдужих по всьому світу – усіх наших друзів, громади, громадянське суспільство, парламенти, політиків регіонального й місцевого рівня, лідерів думок, медіа та інших, відгукнутися на цей заклик. Це дуже потрібна допомога. Вона піде на закупівлю обладнання, електропостачання та усіх форм енергії безпосередньо для українців і громад, які цього потребують", - зазначив Сибіга.

Він зазначив, що для українців така підтримка дає відчуття, що вони не сам на сам з бідою і що Росїі не вдасться зламати готовність до опору такими методами, а результатом буде лише більше гуртування на підтримку України.

Також Сибіга подякував полякам, які зібрали вже понад 3 млн злотих на генератори для Києва і знову підвищили цільову суму через потік нових донатів.

У суботу президент Володимир Зеленський за підсумками зустрічі з керівником ГУР Олегом Іващенком заявив, що Росія готується до подальших ударів по українській енергетиці та інфраструктурі, включно з об'єктами, що обслуговують АЕС.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: у Німеччині викрили ймовірних шпигунів РФ, що могли готувати напад на виробника дронів Вчора, 24 березня

Уряд Молдови схвалив надзвичайний стан в енергетиці, не виключає віялових відключень Вчора, 24 березня

Туск гостро розкритикував Навроцького за поїздку до Орбана Вчора, 24 березня

У Литві допустили, що дрон, який впав на їхній території, міг бути українським Вчора, 24 березня

Лідер опозиції Угорщини обіцяє позбавитись від союзників Орбана у разі перемоги на виборах Вчора, 24 березня

Україна представила у Брюсселі план енергетичної стійкості на 5,4 млрд євро Вчора, 24 березня

Ле Пен похвалила Орбана за блокування кредиту ЄС для України Вчора, 24 березня

Віткофф та Умєров розповіли результати другого дня переговорів у США 23 березня

ЗМІ: ЄС виключає Угорщину з делікатних переговорів через побоювання "зливів" Росії 23 березня

У Трампа кажуть, що мають піти на ескалацію проти Ірану, щоб домогтись деескалації 22 березня