Президент Володимир Зеленський заслухава долповідь секретаря РНБО Рустема Умєрова та начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Андрія Гнатова щодо результатів зустрічей із американською командою.

Президент Володимир Зеленський заслухава долповідь секретаря РНБО Рустема Умєрова та начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенанта Андрія Гнатова щодо результатів зустрічей із американською командою.
Про це він повідомив у вівторок, 23 грудня, у соцмережах, передає "Європейська правда".
За словами Зеленського, після продуктивної зустрічі із представниками президента США Дональда Трампа, зараз є підготовлені драфти кількох документів.
Він зазначив, що є документи щодо гарантій безпеки для України, щодо відновлення та щодо базової рамки для закінчення цієї війни.
"Пункти на сьогодні зафіксовані так, щоб це відповідало завданню реального закінчення війни та необхідності не допустити третього російського вторгнення. Кожен раунд перемовин і зустрічей додає забезпеченості українським інтересам, і саме так конструктивно ми продовжимо цю роботу", - наголосив український президент.
Також він подякував європейським партнерам за підтримку та координацію.
"Чекаємо на продовження діалогу з Америкою. І важливо, щоб дипломатія завжди йшла пліч-о-пліч із необхідним тиском на Росію та необхідною підтримкою для України", - додав Зеленський.
21 грудня Умєров заявив, що зустрічі з американськими та європейськими партнерами протягом останніх трьох днів у Флориді були продуктивними і конструктивними.
Спеціальний посланець США Стів Віткофф також заявив, що переговори між представниками США, Європи та України, були продуктивними.
Як повідомляла "Європейська правда", віцепрезидент США Джей Ді Венс заявив, що на мирних переговорах щодо України було досягнено прогресу, проте впевненості у досягненні мирного врегулювання немає.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?
Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна
Суші з доставкою в Броварах: на що звернути увагу при замовленні
Як вибрати підрядника для буріння свердловин в Києві та області