Україна в середу передала американській стороні свою відповідь щодо "мирного плану", над яким адміністрація Дональда Трампа працювала в останні тижні.

Україна в середу передала американській стороні свою відповідь щодо "мирного плану", над яким адміністрація Дональда Трампа працювала в останні тижні.
Як повідомляє "Європейська правда", про це на X написав кореспондент Axios Барак Равід.
"Україна в середу надала адміністрації Трампа свою відповідь на останній проєкт мирного плану США, повідомили мені українські та американські посадовці", - написав він.
Журналіст Axios не навів деталей щодо змісту української відповіді та реакції американської сторони.
Агентство Bloomberg також повідомило, що українська сторона передала США відповідь на "мирний план", без подальших уточнень.
Президент Володимир Зеленський у вівторок повідомив про завершення роботи на рівні радників з національної безпеки над пропозиціями України та Європи до "мирного плану".
За даними FT, Дональд Трамп хоче укладення мирної угоди між Україною і Росією "до Різдва".
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Фон дер Ляєн розповіла деталі "плану процвітання" України, який розробляють ЄС зі США
У Кремлі розповіли подробиці зустрічі Путіна з посланцями Трампа
Поступки Трампа по Гренландії, заяви України в Давосі, хто увійшов до Ради миру: новини дня
Каллас розповіла, на яких умовах ЄС може співпрацювати з Радою миру Трампа
Зустріч Зеленського і Трампа у Давосі закінчилась
Трамп прокоментував зустріч із Зеленським у Давосі
Зеленський: 40 військових для захисту Гренландії – це сигнал Путіну
Норвегія передала Україні значну кількість ракет до систем ППО NASAMS
В ОПУ підтвердили, що Зеленський вирушив у Давос
Зеленський прибув до Швейцарії на форум у Давосі і зустріч з Трампом