Президент Володимир Зеленський у суботу провів телефонну розмову із представниками переговорних команд України та США, які працюють над завершенням російського вторгнення в Україну.

Президент Володимир Зеленський у суботу провів телефонну розмову із представниками переговорних команд України та США, які працюють над завершенням російського вторгнення в Україну.
Як повідомляє "Європейська правда", про це Зеленський написав на Telegram.
За словами глави держави, у розмові взяли участь з українського боку секретар РНБО Рустем Умєров і глава Генштабу Збройних Сил Андрій Гнатов, а з американського – посланці президента США Стів Віткофф і Джаред Кушнер.
Зеленський написав, що розмова була "довгою і змістовною", а також "дуже предметною" і конструктивною.
"Ми приділили увагу багатьом аспектам і доволі швидко обговорили ключові речі, які можуть гарантувати закінчення кровопролиття та зняти загрозу третього вторгнення Росії, а також загрозу невиконання Росією її обіцянок, як це вже не раз було в минулому", - додав він.
Президент також сказав, що сторони "домовилися про наступні кроки, формати розмови з Америкою".
Він додав, що українські перемовники повернуться й прозвітують про хід "мирних перемовин".
Напередодні секретар Ради національної безпеки і оборони Рустем Умєров та спецпосланник президента США Стівен Віткофф повідомили про перебіг переговорів щодо "мирного плану" української та американської сторін.
Читайте також статтю "ЄП" з Брюсселя: НАТО без Штатів, ОБСЄ без Росії? Як Кремль та Білий дім будують нову схему "миру" в Європі.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Британія залучить експертів з України для збиття іранських дронів у Перській затоці
Як обрати школу латиноамериканських танців
Білий дім підтвердив, що Трамп стежив за ударами по Ірану з вілли у Флориді
Трамп закликав іранців повалити режим
У Єврокомісії підтвердили критерії вступу України в ЄС, опубліковані "ЄвроПравдою"
Фіцо після розмови із Зеленським заявив, що Україна не хоче відновити "Дружбу"
Текст 20-го пакета санкцій ЄС проти РФ готовий, не згодні лиш Угорщина і Словаччина
Зеленський запросив Фіцо в Україну
Єврокомісія "вітає" ідею Орбана про місію для перевірки стану нафтопроводу "Дружба"
Німеччина розглядає екстрадицію підозрюваного у вбивстві Портнова