Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав до відновлення переговорів між Україною та Росією у Стамбулі, а також розширення їхньої тематики.

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган закликав до відновлення переговорів між Україною та Росією у Стамбулі, а також розширення їхньої тематики.
Як пише "Європейська правда", про це він сказав за підсумками зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським в Анкарі.
Ердоган нагадав, що Туреччина прийняла загалом три раунди "мирних переговорів" між Україною та Росією, під час яких "вдалося досягти певного прогресу, зокрема у гуманітарних питаннях".
"Крім того, сторони змогли безпосередньо обговорити питання щодо припинення вогню, миру та інших військових аспектів. Ми розглядаємо всі ці кроки як цінні досягнення", - додав він.
Турецький президент сказав, що під час переговорів із Зеленським також виступив за продовження "стамбульського процесу" з "прагматичним та орієнтованим на результат підходом".
"Ми вважаємо доцільним, щоб "стамбульський процес" відновився з більш широким змістом і спрямувався на розв'язання проблем, що набули вже критичного характеру", - розповів Ердоган.
Напередодні Зеленський анонсував, що під час візиту до Туреччини проведе зустріч з Ердоганом щодо справедливого миру для України.
Також ЗМІ повідомляли, що адміністрація Трампа нібито таємно розробляє ідею нового плану припинення російсько-української війни та консультується для цього з Москвою.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Кіпр розпочинає головувати у Раді ЄС
WSJ: спецслужби США не знайшли доказів "атаки" на резиденцію Путіна
ЗМІ: проєкт європейського винищувача нового покоління відклали на невизначений термін
Хорватія виділяє близько 14 млн євро на закупівлю зброї США для України
Президент: деякі документи для завершення війни будуть готові до підписання в січні
Зеленський про війська США в Україні як гарантію безпеки: "Ми це проговорюємо"
Зеленський: було б бажано, щоб Трамп прилетів в Україну літаком
Туск: мир в Україні на горизонті, йдеться про тижні
Туск: в рамках гарантій безпеки США готові відправити в Україну військових
Квартирный переезд в Киеве