Пн, 21 липня 2025

Зеленський оголосив про призначення 16 послів

Президент Володимир Зеленський оголосив про призначення 16 послів у понеділок, 21 липня.

Президент Володимир Зеленський оголосив про призначення 16 послів у понеділок, 21 липня.

Про це стало відомо із його соцмереж, пише "Європейська правда".

Зеленський заявив, що 21 липня вранці провів нараду з міністром закордонних справ України Андрієм Сибігою та командою Офісу президента.

Відтак вони фіналізували процес добору кандидатів на призначення послами України та оголосили про призначення 16 послів. Водночас український президент не уточнив, про кого йде мова.

"Для кожного визначили персональні завдання та критерії оцінки результативності. Сьогодні ж у форматі наради з послами визначимо ключові пріоритети української дипломатії на наступні шість місяців", - додав український президент.

Варто звернути увагу, що в новому уряді на чолі з Юлією Свириденко Сибіга був перепризначений на посаду очільника зовнішньополітичного відомства.

Ще в червні Сибіга повідомляв, що Зеленський вже ухвалив "певні кадрові рішення" щодо зміни керівників деяких закордонних установ – вони очікуються у липні.

Нещодавно ЗМІ писали, що Зеленський повідомив послу України в США Оксані Маркаровій про свій намір її звільнити. Очікується, що новим послом у США повинна стати Ольга Стефанішина.

ЗМІ також інформували, що очікується до 20 нових призначень, зокрема у Бельгії, Швеції та Канаді.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: країни ЄС висловлюють скепсис щодо швидкого вступу України Сьогодні, 03 березня

Зеленський: вірю, що Орбан програє вибори і ми нормалізуємо відносини з Угорщиною Сьогодні, 03 березня

МЗС Угорщини викликало посла України через мобілізацію угорців Вчора, 02 березня

"Це не нескінченна війна": Гегсет розкрив цілі операції США в Ірані Вчора, 02 березня

Макрон готовий до розгортання ядерної зброї в європейських країнах-союзниках Вчора, 02 березня

Франція та Німеччина створили координаційну групу з питань ядерної зброї Вчора, 02 березня

Британія залучить експертів з України для збиття іранських дронів у Перській затоці Вчора, 02 березня

Як обрати школу латиноамериканських танців Вчора, 02 березня

Білий дім підтвердив, що Трамп стежив за ударами по Ірану з вілли у Флориді 28 лютого

Трамп закликав іранців повалити режим 28 лютого