Посла Угорщини в Україні Антала Хейзера запросили на розмову до Міністерства закордонних справ у зв’язку з "недружніми заявами Будапешта".

Посла Угорщини в Україні Антала Хейзера запросили на розмову до Міністерства закордонних справ у зв’язку з "недружніми заявами Будапешта".
Як пише "Європейська правда", про це повідомила пресслужба МЗС України 3 липня.
Під час зустрічі із послом Угорщини в Україні Анталом Хейзером заступник міністра закордонних справ України Олександр Міщенко наголосив, що для Києва є очевидним те, що правлячі в Угорщині політичні сили намагаються втягнути Україну у внутрішньополітичну боротьбу.
"Зараз усі ці недолугі прийоми створити образ ворога з України, яка бореться з реальним ворогом усієї Європи і цивілізованого світу, виглядають просто жалюгідними і образливими, в першу чергу для угорського народу, який, на відміну від заангажованих політиків, реально є європейською нацією, яка через волонтерський рух допомагає усім чим може українському народу, щоб перемогти російського ворога і не допустити повернення російських окупантів знову на вулиці Будапешту", - наголосили у комюніке МЗС.
Причиною виклику посла могла стати нова інформаційна кампанія в Угорщині, де ключового суперника Віктора Орбана зображують як "угорського Зеленського" і виставляють обох "маріонетками".
Речник МЗС Георгій Тихий прокоментував, що ця агітація виглядає "тупо, нудно і непереконливо".
Раніше в уряді Угорщини заявили, що на "референдумі" щодо вступу України в ЄС проти цього висловилися 95% угорців, які голосували.
Читайте також, як заборона ЛГБТ-прайду об'єднала Будапешт проти уряду Угорщини та зробила подію наймасовішою за усі роки.
Архів журналу Віче
|
№12 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
"Принципова позиція": Сибіга похвалив президента Польщі за відмову від зустрічі з Орбаном
Президент Польщі скасував зустріч з Орбаном після його вояжу до Путіна
Зеленський і Макрон зустрінуться в понеділок у Парижі
Зеленський розповів про очікування від переговорів української делегації у США
Делегацію України для переговорів про "мирний план" замість Єрмака очолив Умєров
Axios: Єрмак мав летіти до США для переговорів з Віткоффом і зятем Трампа
Трамп хоче визнати окупацію, 11 млрд на ЗСУ від Німеччини, реакція на Єрмака: новини дня
"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні в контексті світових подій
ЗМІ: Віткофф і Кушнер зроблять Путіну пропозицію щодо окупованих українських територій
Бундестаг схвалив бюджет Німеччини на 2026 рік з 11,5 млрд євро для України