Ср, 30 квітня 2025

ЗМІ: Зеленський може приїхати в Чехію 4 травня

Президент Чехії Петр Павел у неділю, 4 травня, може прийняти українського візаві Володимира Зеленського з неоголошеним візитом.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент Чехії Петр Павел у неділю, 4 травня, може прийняти українського візаві Володимира Зеленського з неоголошеним візитом.

Про це дізнались джерела порталів Seznam Zprávy та iDNES.cz, повідомляє "Європейська правда".

В офісі Павела публічно анонсували, що в неділю його резиденція – Празький град – буде закрита для відвідувачів з 11:00 по 16:30 за місцевим часом.

За інформацією ЗМІ, це може бути повʼязано з запланованим візитом Зеленського в Чехію, але офіційно це не підтвердили ані в уряді, ані в офісі президента країни.

Як пише iDNES.cz, президент України приїде до Праги з першою леді Оленою Зеленською і проведе зустрічі з Павелом, премʼєром Петром Фіалою та главою МЗС Яном Ліпавським.

Зазначимо, що попередній візит Зеленського до Чехії в липні 2023 року також був неоголошеним і тримався у таємниці до самого прибуття глави держави.

Тим часом чеський президент Петр Павел відвідав Україну порівняно нещодавно – 21 березня.

Читайте також: Гарантії для України, межа поступок та загроза війни проти НАТО: інтерв’ю президента Чехії.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата