03 квітня

ЗМІ: США уперше проігнорують "Рамштайн"

Глава Пентагону США Піт Гегсет не буде присутній на засіданні Контактної групи з питань оборони України, також відомої як формат "Рамштайн", 11 квітня.

Глава Пентагону США Піт Гегсет не буде присутній на засіданні Контактної групи з питань оборони України, також відомої як формат "Рамштайн", 11 квітня.

Про це стало відомо порталу Defense News від співрозмовників у Європі та американського джерела, пише "Європейська правда".

За даними Defense News, Гегсет не приєднається до засідання "Рамштайну" особисто чи по відеозвʼязку.

Також не очікується, що Пентагон відправить на зустріч високопосадовців чи інших представників, які зазвичай супроводжують міністра.

Як сказав Defense News американський посадовець, США все ще оцінюють, як саме їхні представники братимуть участь у різних форматах на підтримку України, зокрема повʼязаних з військовою допомогою.

Наступне засідання Контактної групи з питань оборони України може стати першим без присутності США, які його заснували у 2022 році та роботу якого координували весь цей час.

Після початку президентства Дональда Трампа провідну роль у "Рамштайні" взяла на себе Велика Британія, і попереднє засідання формату у лютому відбулось за її головування.

На тому "Рамштайні" міністр оборони США Гегсет оголосив, що повернення кордонів України до тих, які існували до 2014 року, не є реалістичною метою, та заявив, що США не вважають членство України в НАТО реалістичним підсумком мирного врегулювання війни.

На прийдешньому засіданні Контактної групи, яке відбудеться у штаб-квартирі НАТО у Брюсселі, співголовуватимуть Британія та Німеччина.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

"Принципова позиція": Сибіга похвалив президента Польщі за відмову від зустрічі з Орбаном Вчора, 30 листопада

Президент Польщі скасував зустріч з Орбаном після його вояжу до Путіна Вчора, 30 листопада

Зеленський і Макрон зустрінуться в понеділок у Парижі 29 листопада

Зеленський розповів про очікування від переговорів української делегації у США 29 листопада

Делегацію України для переговорів про "мирний план" замість Єрмака очолив Умєров 29 листопада

Axios: Єрмак мав летіти до США для переговорів з Віткоффом і зятем Трампа 29 листопада

Трамп хоче визнати окупацію, 11 млрд на ЗСУ від Німеччини, реакція на Єрмака: новини дня 29 листопада

"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні в контексті світових подій 28 листопада

ЗМІ: Віткофф і Кушнер зроблять Путіну пропозицію щодо окупованих українських територій 28 листопада

Бундестаг схвалив бюджет Німеччини на 2026 рік з 11,5 млрд євро для України 28 листопада