Пн, 24 лютого 2025

Деталі пакета військової допомоги для України обговорять на саміті лідерів ЄС 6 березня

Нова ініціатива Європейського Союзу щодо військової допомоги Україні, представлена під час засідання Ради ЄС у закордонних справах 24 лютого, отримала широке схвалення, але її деталі будуть обговорюватися лідерами держав ЄС на позачерговому саміті 6 березня.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Нова ініціатива Європейського Союзу щодо військової допомоги Україні, представлена під час засідання Ради ЄС у закордонних справах 24 лютого, отримала широке схвалення, але її деталі будуть обговорюватися лідерами держав ЄС на позачерговому саміті 6 березня.

Про це повідомила висока представниця ЄС у закордонних справах Кая Каллас під час пресконференції у Брюсселі по завершенню засідання Ради ЄС, передає кореспондент "Європейської правди".

Каллас наголосила, що деталі надання Україні пакету військової допомоги від ЄС, такі як цифри чи обсяги, будуть вирішуватися очільниками держав Євросоюзу на позачерговому засіданні Європейської ради 6 березня.

"Ми також обговорили, і міністри широко підтримали нову ініціативу щодо військової допомоги Україні. Деталі і, особливо, цифри будуть узгоджені і обговорені на позачерговому європейському саміті 6 березня", - заявила Кая Каллас.

Вона додала, що ЄС прагне "поставити Україну в сильну позицію, щоб вона могла сказати "ні" поганій угоді".

Раніше повідомлялося, що міністри закордонних справ ЄС обговорили виділення додаткового пакета військової допомоги Україні, обсяг якого може зрости до 30 млрд євро.

Джерела наголошували, що допомога, найімовірніше, буде надана у вигляді об'єднаних внесків окремих країн-членів, а не офіційного пакета ЄС, зважаючи на опозицію з боку деяких країн – зокрема Угорщини.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками Вчора, 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" Вчора, 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку Вчора, 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України Вчора, 06 березня

Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти Вчора, 06 березня

"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною Вчора, 06 березня

Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу Вчора, 06 березня

В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ 05 березня

Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського 05 березня

Зеленський може приїхати на саміт лідерів ЄС у Брюсселі 19 березня 05 березня