Пн, 27 січня 2025

Сійярто пояснив згоду продовжити санкції ЄС проти Росії

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що його країна в обмін на згоду продовжити санкції проти Росії на пів року отримала від ЄС "зобовʼязання" в енергетичній сфері.

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто заявив, що його країна в обмін на згоду продовжити санкції проти Росії на пів року отримала від ЄС "зобовʼязання" в енергетичній сфері.

Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Telex.

За словами Сійярто, "Європейська комісія взяла на себе зобов'язання захищати газо– і нафтопроводи, що ведуть до країн-членів Європейського Союзу".

"Вони чітко дали зрозуміти, що цілісність енергетичної інфраструктури, що постачає країни-члени ЄС, є питанням безпеки для всього ЄС. Європейська комісія також прагне отримати від України гарантії збереження поставок нафти до ЄС", - додав глава угорського МЗС.

Ці "зобовʼязання" Євросоюзу публічно не озвучувались, але, за інформацією ЗМІ, Угорщина вимагала від ЄС тиснути на Україну для збереження транзиту російської нафти та вести діалог про транзит газу в обмін на свою згоду підтримати продовження економічних санкцій проти РФ.

Головна дипломатка Євросоюзу Кая Каллас сказала, що ідеться про "енергетичну солідарність із країнами без виходу до моря", наголосивши, що Угорщину запевнення ЄС задовольнили.

Рішення про продовження санкцій проти Росії досягли на зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу в понеділок, 27 січня.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Сибіга відреагував на заяви Угорщини щодо 3 днів на відновлення "Дружби" Сьогодні, 07 березня

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками Вчора, 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" Вчора, 06 березня

Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку Вчора, 06 березня

ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України Вчора, 06 березня

Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти Вчора, 06 березня

"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною Вчора, 06 березня

Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу Вчора, 06 березня

В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ 05 березня

Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського 05 березня