Французький прем’єр-міністр Мішель Барньє у програмній промові у Національній асамблеї, де він представив ключові політичні кроки, підкреслив підтримку боротьби України проти російської агресії.

Французький прем’єр-міністр Мішель Барньє у програмній промові у Національній асамблеї, де він представив ключові політичні кроки, підкреслив підтримку боротьби України проти російської агресії.
Як пише "Європейська правда", про це повідомляє "Укрінформ".
У промові у французькому парламенті Барньє пообіцяв, що Франція залишиться на боці українського народу, що зустріли оплесками в залі.
"Це люди (українці – Ред.), які два з половиною роки після початку агресивної війни продовжують битися та вмирають, щоб захистити свою свободу, суверенітет та територіальну цілісність", - зазначив прем’єр Франції.
"Ми повинні розуміти, що вони б’ються за захист цінностей, які є і нашими, які ми розділяємо з ними", - додав він.
Говорячи ширше, Барньє зазначив, що Франція докладатиме зусиль для встановлення миру у всіх точках, де зараз тривають конфлікти.
"ЄвроПравда" вже розповідала, що новий французький прем’єр-міністр до повномасштабного вторгнення Росії в Україну закликав до "діалогу" з Москвою, та пізніше змінив свою думку.
В уряді Барньє, який почав роботу минулого тижня, ключові посади – міністра оборони та міністра закордонних справ – також посідають проукраїнські діячі.
Читайте також: Правий розворот: що обіцяє змінити новий уряд Франції і чого від нього чекати Україні.
Архів журналу Віче
|
№3 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Сибіга відреагував на заяви Угорщини щодо 3 днів на відновлення "Дружби"
Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками
У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС"
Кубілюс почав "ракетний тур" для України з Польщі: треба понад 2000 ракет щороку
ЄС оголосив про нові інвестиції на 1,5 млрд євро для сприяння відновленню України
Нацбанк України: влада Угорщини захопила українських інкасаторів і велику суму валюти
"Це захоплення заручників і держтероризм": МЗС про викрадення інкасаторів Угорщиною
Орбан: Угорщина блокуватиме 90 млрд для України, доки "Дружба" не відновить роботу
В Угорщині заявили, що вважають "погрозою" заяву Зеленського про Орбана і ЗСУ
Лідер угорської опозиції став на захист Орбана через "погрози" Зеленського