Вт, 02 липня 2024

Орбан прибув до Києва

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вранці 2 липня прибув до Києва, що є його першим візитом за багато років.

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан вранці 2 липня прибув до Києва, що є його першим візитом за багато років.

Про це повідомляє "Європейська правда".

У вівторок вранці кортеж прем'єра з численних авто прибув до посольства Угорщини. Це перший візит Орбана в Україну за багато років – він не відвідував Україну ані за каденції Володимира Зеленського, ані за попереднього президента Петра Порошенка. Утім, у 2012 році Орбан відвідував Київ для зустрічей з тодішнім президентом Януковичем.

Також візит підтверджують численні джерела "ЄвроПравди" з української та угорської сторони.

Під час поїздки очікуються переговори Орбана з президентом Володимиром Зеленським та іншими топпосадовцями.

Наприкінці минулого тижня, нагадаємо, Орбан і Зеленський перетиналися на полях саміту лідерів ЄС у Брюсселі.

Тоді "ЄвроПравді" стало відомо, що угорський лідер наступного (тобто вже цього) тижня може зустрітися із Зеленським, можливо, в Україні, аби зробити крок до налагодження відносин між Києвом і Будапештом під тиском з боку ЄС.

Перед цим, як елемент домовленості для запуску переговорів про вступ України до ЄС, Україна погодилася виконати низку умов Угорщини, про зміст яких повідомила "Європейська правда", однак частина цих умов є нереалістичними для виконання, і узгодження цього очевидно потребує домовленостей на рівні лідерів.

З 1 липня Угорщина почала піврічне головування у Раді ЄС за ротаційним принципом, перейнявши цю роль від Бельгії, Зеленський привітав Будапешт з початком головування.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

У Сенаті закликали Трампа передати Україні всі заморожені у США росактиви Сьогодні, 19 грудня

Зеленський прибув до Польщі Вчора, 18 грудня

Зеленський: якщо не буде грошей для України, Європі доведеться платити кров'ю Вчора, 18 грудня

Зеленський розповів про зустріч з прем’єром Бельгії та сигнал, який той надіслав Вчора, 18 грудня

Зеленський виступив проти зміни Конституції України щодо НАТО Вчора, 18 грудня

Зеленський: проти репараційного кредиту виступає не тільки Бельгія Вчора, 18 грудня

Зеленський попередив, що Європа може зазнати поразки у битві з РФ, якщо не допоможе Україні Вчора, 18 грудня

Зеленський у Брюсселі покритикував Орбана за плазування перед Путіним Вчора, 18 грудня

Мерц підтримує "репараційну позику" для України, бо "не бачить" кращого варіанта Вчора, 18 грудня

ЄС вдарив санкціями по понад 40 суднах "тіньового флоту" Росії Вчора, 18 грудня