Чт, 27 червня 2024

Україна на саміті ЄС підписала безпекові угоди з Литвою і Естонією

Президент України Володимир Зеленський у четвер, окрім безпекової угоди з Євросоюзом, підписав двосторонні домовленості з двома державами-членами ЄС і НАТО.


Фото: www.eurointegration.com.ua

Президент України Володимир Зеленський у четвер, окрім безпекової угоди з Євросоюзом, підписав двосторонні домовленості з двома державами-членами ЄС і НАТО.

Про це повідомляє кореспондент "Європейської правди" з Брюсселя.

Церемонія підписання відбулася перед початком засідання Європейської ради (саміту ЄС), для участі в якому запросили також українського президента. Зеленський підписав угоди з президентом Литви Гітанасом Науседою та прем’єркою Естонії Каєю Каллас

Таким чином, кількість безпекових угод, підписаних Україною з партнерами, досягла двох десятків.

Наразі тексти підписаних угод не оприлюднені, але відомо, що і Естонія, і Литва твердо підтримують вступ України до НАТО, а також раніше і президент Науседа, і прем’єрка Каллас декларували зобов’язання виділяти на менше 0,25% ВВП на військову допомогу для України

Як повідомляла "Європейська правда", також у четвер Україна підписала з ЄС безпекову угоду з фінансовими зобов’язаннями.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №3/2016 №3
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

Зеленський: тристороння зустріч з РФ і США відкладається за пропозицією американців Вчора, 09 березня

Проугорська група в Європарламенті вимагала засудити "погрози" Зеленського Орбану Вчора, 09 березня

Фон дер Ляєн обіцяє, що Україна отримає 90 млрд євро від ЄС: "ми виконаємо зобов’язання" Вчора, 09 березня

Трамп: рішення про завершення війни в Ірані буде "взаємним" з Ізраїлем Вчора, 09 березня

Як вибрати літню гуму для електроавтомобіля? Вчора, 09 березня

Новий прем’єр Нідерландів прибув з першим візитом до Києва 08 березня

Фіцо пригрозив заблокувати 90 млрд євро для України, якщо Орбан програє вибори 08 березня

Сибіга відреагував на заяви Угорщини щодо 3 днів на відновлення "Дружби" 07 березня

Сибіга заявив про шантаж України з боку Орбана в історії з заручниками 06 березня

У ЄС засудили слова Зеленського про Орбана: "Не має бути погроз на адресу членів ЄС" 06 березня