Пт, 21 червня 2024

У Німеччині затримали трьох людей, зокрема українця, за підозрою у шпигунстві

У місті Франкфурт-на-Майні затримали трьох громадян Вірменії, України та Росії за підозрою у шпигунстві на користь іноземної спецслужби.

У місті Франкфурт-на-Майні затримали трьох громадян Вірменії, України та Росії за підозрою у шпигунстві на користь іноземної спецслужби.

Про це, як пише "Європейська правда", 21 червня повідомила Федеральна прокуратура Німеччини.

Громадянина України Роберта А., Вірменії Вардгеса І. та Росії Армана С. звинувачують у зборі інформації про "людину з України, яка перебувала" в Німеччині.

"З цією метою 19 червня 2024 року вони відвідали кафе у Франкфурті-на-Майні, де мала перебувати особа, на яку вони орієнтувалися", - йдеться в повідомленні.

Трьох підозрюваних напередодні затримали, за клопотанням прокуратури суддя постановив узяти їх під арешт.

Інших деталей про справу не повідомляють.

До цього в Німеччині не раз виявляли шпигунів, які працювали на російську розвідку, зокрема й серед високопосадовців Бундесверу.

Цього тижня німецькі спецслужби застерегли, що Росія все частіше вдається до шантажу і фінансових стимулів, щоб найняти німців для шпигунства на свою користь.

www.eurointegration.com.ua

Архів журналу Віче

Віче №12/2015 №12
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата
Останні новини

ЗМІ: Віткофф зустрінеться із Зеленським і європейськими лідерами в Берліні Сьогодні, 13 грудня

Чехія поставила Україні 1,8 млн боєприпасів Сьогодні, 13 грудня

Президент Фінляндії скасував поїздку до США й поїде до Берліна на переговори щодо України Сьогодні, 13 грудня

Дрони в обмін на МіГи, у Дрісколла забрали Україну, фото прем'єра Грузії з Путіним: новини дня Сьогодні, 13 грудня

Посол ЄС пояснила рішення Євросоюзу про заборону передачі російських активів Сьогодні, 13 грудня

ЗМІ: міністра США Дрісколла усунули від переговорів щодо України Вчора, 12 грудня

FT: у "мирному плані" запропонували вступ України в ЄС до 1 січня 2027 року Вчора, 12 грудня

У Мерца підтвердили візит Зеленського до Берліна Вчора, 12 грудня

Bild: Зеленський у понеділок прибуде до Берліна Вчора, 12 грудня

Посол України в Польщі: Зеленський може зустрітися з Навроцьким цього місяця Вчора, 12 грудня