Під час опитування чимало львів'ян висловилися за необхідність запровадити у Львові нічні автобуси. Курсувати транспорт має з 23:00 до 6:00 та з'єднувати центр зі спальними районами міста.
Ідея нічного транспорту особливо подобається студентам. Вони пояснили, що багато з них через навчання працюють у другу зміну. Тож після роботи змушені йти додому пішки або брати таксі. Молодь готова платити і 10 гривень за нічний проїзд. Зовсім іншої думки водії маршруток. Вони вважають, що такі рейси будуть збитковими, бо не назбирають потрібної кількості пасажирів.
До того ж 2011 року у Львові вже випробовували європейську практику нічних автобусів. По п'ятницях та суботах із центру міста вони курсували до Сихова, Рясного та Галицького перехрестя. Проте недовго. За місяць перевізники визнали експеримент невдалим.
Однак у міській раді перед виборами до рад знову взялись обговорювати цю ідею, може виявитися черговим популістським піар-ходом.
– Поки що ми працюємо з нашим комунальним АТП, яке вивчає пропозиції стосовно протяжності, часу роботи маршруту й має розрахувати оптимальну вартість, що забезпечила б маршрутам окупність, – зауважив заступник начальника міського управління транспорту Ігор Собенко.
Автор: Лариса МАРЧУК.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін
Чи важко вашому бізнесу охопити нових клієнтів поза межами фізичної локації?
Bloomberg: Віткофф і Кушнер готують новий візит до Путіна