Очоливши Верховну Раду VI скликання 9 грудня, Володимир Литвин упевнено може зарахувати собі в актив відновлення продуктивної роботи законодавчого органу. "Фактично ми підхопили падаючий парламент",– каже політик.
За 10 днів пленарних засідань депутати прийняли в першому читанні низку законодавчих актів, спрямованих на мінімізацію кризових явищ у соціально-економічній сфері. Вони стосуються, зокрема, посилення відповідальності за невчасну виплату заробітної плати, захисту майнових прав громадян, підтримки сільського господарства, будівельної галузі, автомобілебудування, підприємств паливно-енергетичного комплексу.
26 грудня Верховна Рада ухвалила в цілому довгоочікуваний Державний бюджет на 2009 рік. Щодо критики опозиційними фракціями головного фінансового документа країни Володимир Литвин вважає це черговим приводом для з'ясування стосунків. "Попри всі недоліки, бюджет потрібно було приймати, щоб дати людям чіткий позитивний сигнал на наступний рік",– каже Володимир Михайлович.
Голова Верховної Ради бачить причини нинішнього протистояння в неприйнятті політичними лідерами факту, що вони також мають брати відповідальність у цей складний час. "Не можна смакувати горе людей. Якщо ви не запропонували кращого проекту бюджету, кращої конфігурації більшості, сприйміть те, що є, і давайте працювати. Якби парламент перейшов на режим таємного голосування, усі антикризові заходи підтримувало б не менш як 400 чоловік",– переконаний Голова парламенту.
Відповідаючи на неформальні запитання, політик повідомив, що, як і раніше, грає у футбол та відвідує лазню. А Новорічні свята Володимир Литвин проведе в Карпатах разом із дружиною.
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Поступки Трампа по Гренландії, заяви України в Давосі, хто увійшов до Ради миру: новини дня
Каллас розповіла, на яких умовах ЄС може співпрацювати з Радою миру Трампа
Зустріч Зеленського і Трампа у Давосі закінчилась
Трамп прокоментував зустріч із Зеленським у Давосі
Зеленський: 40 військових для захисту Гренландії – це сигнал Путіну
Норвегія передала Україні значну кількість ракет до систем ППО NASAMS
В ОПУ підтвердили, що Зеленський вирушив у Давос
Зеленський прибув до Швейцарії на форум у Давосі і зустріч з Трампом
Приватний будинок для літніх людей у Києві
Кодування алкоголізму