Львівські волонтери передали бійцям батальйону «Луганськ-1» новенький квадрокоптер. Гроші на літальний апарат волонтери збирали два місяці.
Квадрокоптер облаштовано сучасною відеокамерою, тож солдати використовують його ще й для пошуку мін та розтяжок.
– Йде онлайн зйомка, – показує роботу квадрокоптера волонтер Андрій Умрихін, чемпіон світу з авіамоделювання. – Квадрокоптер показує одразу зображення, яке знімає камера. Висота польоту в середньому 200–300 метрів, а довжина бачення – від 1,5 до 3 кілометрів, і все йде онлайн, також оператор тактичної групи бачить, що відбувається за зеленою смугою чи, наприклад, за будинком.
У Львові бійців із Луганська навчатимуть правильно керувати квадрокоптером. На опанування нової справи військовим виділили лише 10 днів, адже такого апарату в їхньому батальйоні ще не було.
Волонтери розповідають, що люди тепер не так активно допомагають, однак за два місяці таки вдалося назбирати 25 тисяч гривень, щоб купити цей розвідувальний апарат.
Автор: Лариса МАРЧУК
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін