Пт, 21 листопада 2014

Військові автомобілісти зі Львівщини щодня постачають необхідні комплектуючі для відновлення армійського автотранспортуВійськові автомобілісти зі Львівщини щодня постачають необхідні комплектуючі для відновлення армійського автотранспорту

 

Із початком проведення антитерористичної операції на Сході України, колектив автомобільної бази Центрального автомобільного управління озброєння Збройних Сил України, де командиром полковник Михайло Саф’ян, перейшов на посилений режим роботи. У короткі терміни автомобілісти зняли з консервації та передали до війська всю придатну автомобільну техніку, яка зберігалася на базі, а в ремонтні підрозділи налагодили безперебійне постачання необхідних запчастин. Крім цього, колектив бази приступив до виконання невластивих собі функцій – власними силами почав відновлювати військові автомобілі, що потребують капітального або регламентного ремонту. І такого автотранспорту вже відправлено понад 30 одиниць.

Військовослужбовці частини неодноразово перебували в зоні АТО, де надавали допомогу у відновленні автотранспорту, забезпеченні необхідними комплектуючими для ремонту. Нещодавно відбулася чергова ротація фахівців-автомобілістів.

Основним завданням цього військового колективу насамперед є забезпечення якісного зберігання автомобільного майна; підготовка та видача за плановими і мобілізаційними нарядами агрегатів, запасних частин і комплектуючих для потреб армії.

Загалом на автомобільній базі зберігається близько 16 тисяч тонн автомобільного майна. Це приблизно 750 умовних вагонів. На забезпеченні бази чимало військових частин та установ, в яких перебуває понад 12000 одиниць автомобільної техніки.

Для освоєння таких масштабів мають потужну матеріально-технічну складову й чималу територію. Зокрема, власне для зберігання автомобільного майна і техніки на технічній території частини розміщено сховища, де можна розмістити майже 19 тисяч тонн автомобільного краму. Слід зазначити, що під час будівництва вони обладнувалися висотними стелажами й рухомими кран-штабелерами. Сховища розподілені за видами і номенклатурою майна, і це дає змогу в короткі терміни здійснити одночасно прийом і видачу великої кількості запасних частин та агрегатів.

– Останнім часом робота на нашій базі неабияк пожвавішала, – розповідає начальник бази, полковник Михайло Саф’ян. – Заявки на постачання необхідних запчастин та комплектуючих для потреб ремонтних підрозділів реалізовуємо постійно. Наприклад, сьогодні відвантажили кабіну для ГАЗ-66, «мости» для ЗІЛів та Уралів. Біля сховища автошин працюють бригади як на розвантаження, так і на відвантаження нових коліс різного діаметру. Тобто працюємо не лише на видачу, а й на поповнення запасів.

Він також зазначив, що на базі триває накопичення акумуляторних батарей різних типів, які постачаються безпосередньо з заводу виробника. А завдяки висококласним спеціалістам, котрі працюють у цьому військовому колективі, завдання щодо забезпечення процесу відновлення військового автотранспорту виконуються якісно і вчасно.

Підполковник Вадим БАКАЙ.
Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів).

Архів журналу Віче

Віче №1/2016 №1
Реклама в журналі Інформація авторам Передплата