У львівському парку "Знесіння" випробували рейковий велосипед. Так дирекція парку шукає нові принади для відпочинку відвідувачів.
Ідею велосипеда привезли волонтерки з Німеччини, котрі працювали кілька місяців у Львові. У них на батьківщині такий транспорт використовують і з туристичною, і з промисловою метою. Відтак пілотний велосипед взявся змайструвати Олександр Наконечний у гаражі. Він встановив каретку від старого ровера "Україна". Конструкція рухається за допомогою велосипеда, який кріпиться зверху. Утім, майстер певен, якщо атракціон працюватиме постійно, потрібно буде збудувати новий механізм.
– Це – пілотний проект. Бажано встановити тут амортизатори. Сама конструкція перебуватиме наразі в гаражі, але коли ми отримаємо всі дозволи, тоді вдосконалимо її й поставимо на рейки, – розповів Олександр Наконечний.
– Поки що ми зробили першу спробу. Але найважливіше знайти людей, котрі побачили б сенс фінансувати цей проект, аби можна було виготовити серійний зразок, сертифікувати його. А в перспективі зробити це як платну регулярну послугу, – пояснив заступник директора парку "Знесіння" Олександр Завадович.
Автор: Лариса МАРЧУК
Архів журналу Віче
|
№1 |
| Реклама в журналі Інформація авторам Передплата |
Українська делегація прибула до США
Українська та американська делегації у суботу проведуть консультації
Подсчет посетителей
Чи є серед вашого персоналу недобросовісні працівники, що завдають шкоди бізнесу?
Білий дім: європейські військові не вплинуть на рішення Трампа щодо Гренландії
Польща схвалила рішення про передачу Україні до 9 винищувачів МіГ
До України прибув із візитом президент Чехії
Сибіга розповів про плани на Давос і контакти з американцями
"Недружній вчинок": глава МЗС Польщі висловився про притулок польського ексміністра в Угорщині
Трамп вважає, що у затягуванні війни винен Зеленський, а не Путін